Czy to Twoja firma?

Wojskowe Biuro Emerytalne praca

Warszawa

W sercu naszej działalności leży troska o tych, którzy poświęcili lata służby w wojsku, a teraz zasługują na wsparcie i bezpieczeństwo. Wojskowe Biuro Emerytalne, z główną siedzibą w Gdańsku i dodatkowym punktem w Rzeszowie, jest instytucją, która stoi na straży praw emerytalnych naszych byłych żołnierzy zawodowych oraz ich rodzin.

Nasza praca koncentruje się na ustalaniu prawa do zaopatrzenia emerytalno-rentowego, co jest fundamentem stabilności życiowej po zakończeniu służby. Zajmujemy się również wypłatą świadczeń pieniężnych, które są niezbędnym wsparciem w okresie adaptacji do życia poza strukturami wojskowymi. Rozumiemy, że przejście z aktywnej służby do życia cywilnego to ogromna zmiana, dlatego nasze usługi są zaprojektowane tak, aby ułatwić ten proces.

Wypłacamy uposażenia dla sędziów sądów wojskowych i prokuratorów wojskowych w stanie spoczynku oraz dbamy o to, by członkowie ich rodzin nie zostali bez wsparcia. W ramach funduszu socjalnego przyznajemy pomoc finansową emerytom i rencistom wojskowym, bo zdajemy sobie sprawę, że solidarność i wzajemna pomoc to wartości, które nie tracą na znaczeniu po zakończeniu służby.

Jesteśmy również przy boku naszych weteranów, oferując pomoc finansową na naukę oraz zapomogi, które są wyrazem naszej wdzięczności za ich służbę poza granicami państwa. Ponadto, zwracamy koszty jednorazowego przejazdu do miejsca zamieszkania w kraju, co jest symbolicznym aktem powitania w nowym etapie życia.

W Wojskowym Biurze Emerytalnym łączymy profesjonalizm z empatią, ponieważ każdy żołnierz i jego rodzina zasługują na to, by po latach służby ich poświęcenie było odpowiednio uhonorowane. Nasze usługi są wyrazem szacunku i zobowiązania, które kierujemy do tych, którzy służyli.

Wojskowe Biuro Emerytalne najczęściej poszukuje kandydatów
- w kategoriach zawodowych:
administracja biurowa / praca biurowa prawo i administracja państwowa

Oferty pracy Wojskowe Biuro Emerytalne

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca Wojskowe Biuro Emerytalne

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Mapa Wojskowe Biuro Emerytalne

Siedziba główna

Wojskowe Biuro Emerytalne poszukuje najczęściej pracowników na stanowiska

Statystyki odwiedzin opublikowanych ogłoszeń i profilu pracodawcy

Odwiedziny w ostatnich 12 miesiącach

Profil firmy:
Wojskowe Biuro Emerytalne
najczęściej odwiedzają kandydaci z miast:

  1. Warszawa
  2. Wrocław
  3. Zielona Góra
  4. Łódź
  5. Bydgoszcz
  6. Toruń
  7. Pruszków
  8. Poznań
  9. Swiecie
  10. Wołomin

Data aktualizacji: 01.08.2024

Praca Wojskowe Biuro Emerytalne - oferty archiwalne

  • Starszy inspektor

    • Warszawa
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    • Zakres obowiązków

      - prowadzenie spraw emerytalno-rentowych, w tym, między innymi: ustalanie prawa i wysokości emerytury/renty i prowadzenie dokumentacji związanej z tymi sprawami,
      - opracowywanie projektów decyzji administracyjnych,
      - dokonywanie egzekucji ze świadczeń emerytalno-rentowych,
      - sporządzanie rocznego rozliczenia podatku,
      - obsługa systemów informatycznych.

      Wymagania

      • Wykształcenie: średnie zawodowe, administracyjne
      • Inne wymagania: wykształcenie średnie zawodowe (administracja), dobra organizacja pracy własnej; dokładność; umiejętności analityczne. Co najmniej 3-letnie doświadczenie zawodowe. Obowiązki: - prowadzenie spraw emerytalno-rentowych, w tym, między innymi: ustalanie prawa i wysokości emerytury/renty i prowadzenie dokumentacji związanej z tymi sprawami, - opracowywanie projektów decyzji administracyjnych, - dokonywanie egzekucji ze świadczeń emerytalno-rentowych, - sporządzanie rocznego rozliczenia podatku, - obsługa systemów informatycznych. [Zgłoszenia: 261879123]

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 4 000 PLN
      • Opis wynagrodzenia: + dodatek za staż pracy 5-20% wynagrodzenia zasadniczego
      • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną
  • Starszy referent

    • Warszawa

      Prowadzenie spraw emerytalno-rentowych w tym między innymi ustalanie prawa i wysokości emerytury/renty i prowadzenie dokumentacji związanej z tymi sprawami, opracowywanie projektów decyzji administracyjnych, dokonywanie egzekucji ze świadczeń emerytalno-rentowych, sporządzanie rocznego rozliczenia podatku, obsługa systemów informatycznych.

      Wymagania

      • Inne wymagania: wykształcenie średnie zawodowe (administracja), umiejętności: dobra organizacja pracy własnej, sumienność, dokładność, umiejętności analityczne; 3 lata doświadczenia zawodowego; komunikatywna znajomość języka polskiego. Obowiązki: Prowadzenie spraw emerytalno-rentowych w tym między innymi ustalanie prawa i wysokości emerytury/renty i prowadzenie dokumentacji związanej z tymi sprawami, opracowywanie projektów decyzji administracyjnych, dokonywanie egzekucji ze świadczeń emerytalno-rentowych, sporządzanie rocznego rozliczenia podatku, obsługa systemów informatycznych. Praca w godz. 7:30-15:30. [Kontakt: Tel. 261879123]

      Oferujemy

    • Warszawa

      - prowadzenie spraw emerytalno-rentowych, w tym:
      a) ustalanie prawa i wysokości świadczenia pieniężnego
      b) ustalanie prawa i wysokości do emerytury/renty i prowadzenie tego rodzaju spraw, w tym opracowywanie projektów decyzji administracyjnych
      d) dokonywanie egzekucji ze świadczeń emerytalno-rentowych oraz wystawianie tytułów wykonawczych do urzędów skarbowych
      e) obsługa systemów informatycznych
      f) przyznawanie pomocy finansowej z funduszu socjalnego
      g) sporządzanie rocznego rozliczenia podatku/informacji o dochodach za dany rok podatkowy w prowadzonym zakresie spraw
      h) bieżące studiowanie i stosowanie w praktyce przepisów prawnych i regulacji wewnętrznych. i) weryfikacja przydzielonych do prowadzenia spraw
      j) porządkowanie teczek akt emerytalno-rentowych
      k) udzielanie wyjaśnień interesantom
      l) przygotowanie comiesięcznych zestawień ogólnych składników świadczeń emerytalnych

      Wymagania

      • Inne wymagania: wykształcenie średnie zawodowe (administracja), umiejętność dobrejk organziacji pracy własnej, sumienność, dokładność, umiejętność, 3 lata doświadczeniam zawodowego. Obowiązki: - prowadzenie spraw emerytalno-rentowych, w tym: a) ustalanie prawa i wysokości świadczenia pieniężnego b) ustalanie prawa i wysokości do emerytury/renty i prowadzenie tego rodzaju spraw, w tym opracowywanie projektów decyzji administracyjnych d) dokonywanie egzekucji ze świadczeń emerytalno-rentowych oraz wystawianie tytułów wykonawczych do urzędów skarbowych e) obsługa systemów informatycznych f) przyznawanie pomocy finansowej z funduszu socjalnego g) sporządzanie rocznego rozliczenia podatku/informacji o dochodach za dany rok podatkowy w prowadzonym zakresie spraw h) bieżące studiowanie i stosowanie w praktyce przepisów prawnych i regulacji wewnętrznych. i) weryfikacja przydzielonych do prowadzenia spraw j) porządkowanie teczek akt emerytalno-rentowych k) udzielanie wyjaśnień interesantom l) przygotowanie comiesięcznych zestawień ogólnych składników świadczeń emerytalnych [Zgłoszenia: wbe.kadry@ron.mil.pl, tel: 261 879 520]

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 3 604 PLN
      • Opis wynagrodzenia: + wysługa lat

Pracodawcy w Warszawie