Czy to Twoja firma?

INTERCONFEX GRZEGORZ ZAŁOZIŃSKI praca

Wałbrzych

Od ponad dwóch dekad jesteśmy dumną częścią branży produkcyjnej odzieży, z korzeniami głęboko tkwiącymi w malowniczym Wałbrzychu. Jako INTERCONFEX GRZEGORZ ZAŁOZIŃSKI, rozpoczęliśmy naszą przygodę w 1998 roku, kierując się pasją do tworzenia i dążeniem do perfekcji w każdym szwie.

Nasza historia to opowieść o rzemiośle, doświadczeniu i nieustannym rozwoju. Przez lata zdobywaliśmy wiedzę i kompetencje, które pozwoliły nam osiągnąć wysoki poziom ekspertyzy. Choć nie ujawniamy publicznie szczegółów naszej oferty, każdy projekt, który opuszcza nasze drzwi, jest świadectwem naszego zaangażowania w jakość i innowacyjność.

W naszej codziennej pracy kierujemy się niezachwianą etyką i profesjonalizmem, co pozwala nam utrzymać solidną pozycję na rynku. Mimo że nie dzielimy się otwarcie naszą misją czy wartościami, w każdym wyrobie odzieżowym, który tworzymy, odzwierciedlone są one w dbałości o detale i zadowoleniu naszych klientów.

Jesteśmy dumni z naszego lokalnego dziedzictwa, ale zawsze patrzymy w przyszłość, poszukując nowych możliwości i wyzwań. Nasze doświadczenie jest naszym przewodnikiem, a determinacja do ciągłego doskonalenia - obietnicą dla naszych klientów.

W INTERCONFEX GRZEGORZ ZAŁOZIŃSKI, każdy dzień to nowa strona w naszej historii. Historii, która jest napisana przez ludzi, dla ludzi, i która wciąż czeka na kolejne rozdziały. Zapraszamy do współtworzenia tej opowieści razem z nami.

INTERCONFEX GRZEGORZ ZAŁOZIŃSKI najczęściej poszukuje kandydatów
- w kategoriach zawodowych:
wytwórstwo / rzemiosło praca fizyczna

Oferty pracy INTERCONFEX GRZEGORZ ZAŁOZIŃSKI

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca INTERCONFEX GRZEGORZ ZAŁOZIŃSKI

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Mapa INTERCONFEX GRZEGORZ ZAŁOZIŃSKI

Adres rejestrowy

INTERCONFEX GRZEGORZ ZAŁOZIŃSKI poszukuje najczęściej pracowników na stanowiska

Statystyki odwiedzin opublikowanych ogłoszeń i profilu pracodawcy

Odwiedziny w ostatnich 12 miesiącach

Profil firmy:
INTERCONFEX GRZEGORZ ZAŁOZIŃSKI
najczęściej odwiedzają kandydaci z miast:

  1. Wrocław
  2. Poznań
  3. Strzegom
  4. Kamienna Góra
  5. Bielsko-Biała
  6. Bolków
  7. Legnica

Data aktualizacji: 01.09.2024

Praca INTERCONFEX GRZEGORZ ZAŁOZIŃSKI - oferty archiwalne

  • Pracownik krojowni

    • Bolków
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    • Zakres obowiązków

      Obróbka wykrojonych elementów odzieży.

      Wymagania

      • Wykształcenie: podstawowe

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 3 010 PLN
      • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną
  • Pp/ szwaczka

    • Bolków

      Zszywanie elementów odzieży.
      Praca na terenie Bolkowa, Pracodawca zapewnia dojazd.

      Wymagania

      • Wykształcenie: podstawowe, brak
      • Inne wymagania: Mile widziane doświadczenie zawodowe.

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 2 800 PLN
      • Opis wynagrodzenia: Wynagrodzenie zasadnicze plus akord

Pracodawcy w Wałbrzychu