Czy to Twoja firma?

PUH LATOCHA TOMASZ LATOCHA praca

Wielgłowy

W sercu Pomorza, w malowniczych Wielgłowach, rozwinęła się nasza pasja do podróżowania i połączenia ludzi - PUH Latocha. Jesteśmy dumni, że możemy być jedną z wiodących firm przewozowych w tym regionie, a nasza historia jest ściśle związana z zaangażowaniem w życie społeczności lokalnej. Od samego początku naszej działalności, wspieramy aktywnie sport, kulturę i działalność charytatywną, co zaowocowało m.in. współpracą z tczewskim klubem sportowym „Sambor”, gdzie z dumą zostaliśmy oficjalnym sponsorem tytularnym I ligowej drużyny kobiet piłki ręcznej „LATOCHA” Sambor Tczew.

Bezpieczeństwo naszych pasażerów to dla nas priorytet. W trosce o ich komfort i spokój ducha, nasza flota składa się z nowoczesnych autobusów Mercedes Sprinter, które są synonimem niezawodności i jakości. Z myślą o wygodzie naszych klientów, wprowadziliśmy również innowacyjne rozwiązanie w postaci biletu elektronicznego na karcie chipowej, co znacząco usprawnia proces podróżowania.

Nasze usługi przewozowe są skierowane do szerokiego grona odbiorców - od osób prywatnych, przez firmy, aż po instytucje. Zajmujemy się transportem okazjonalnym, takim jak wycieczki, wesela, konferencje, dostosowując ofertę do indywidualnych potrzeb naszych klientów. Jesteśmy firmą, której można zaufać - za kierownicą stoję ja, Tomasz Latocha, dbając o to, aby każda podróż z nami była bezpieczna i komfortowa.

W PUH Latocha, każda podróż to nie tylko przemieszczanie się z punktu A do punktu B, to doświadczenie, które tworzymy razem z naszymi pasażerami. Zapraszamy do wspólnego odkrywania, jak przyjemna i bezpieczna może być podróż, gdy zaufasz profesjonalistom.

PUH LATOCHA TOMASZ LATOCHA najczęściej poszukuje kandydatów
- w kategoriach zawodowych:
motoryzacja logistyka / spedycja / transport magazyn inżynieria / technologia / technika praca fizyczna

Oferty pracy PUH LATOCHA TOMASZ LATOCHA

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca PUH LATOCHA TOMASZ LATOCHA

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Mapa PUH LATOCHA TOMASZ LATOCHA

Siedziba główna

PUH LATOCHA TOMASZ LATOCHA poszukuje najczęściej pracowników na stanowiska

Praca PUH LATOCHA TOMASZ LATOCHA - oferty archiwalne

  • [pl/ua] spawacz

    PUH LATOCHA TOMASZ LATOCHA
    • Wielgłowy
    • umowa o pracę
    • Zakres obowiązków

      Wynagrodzenie do uzgodnienia z Pracodawcą.
      Wymagane uprawnienia do spawania metodą MIG, MAG lub TIG
      Miejsce pracy: Wielgłowy lub Malbork do uzgodnienia z Pracodawcą
      Kontakt telefoniczny: 601-419-351
      Kontakt e-mail: m.bartnik@latocha.pl

      Wymagania

      • Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 19,7 PLN
  • Pracownik ochrony

    • Wielgłowy

      Zapewnienie bezpieczeństwa osób i mienia
      Godziny do uzgodnienia z Pracodawcą
      Miejsce pracy: Tczew, Wielgłowy lub Malbork do uzgodnienia z Pracodawcą
      Kontakt: telefon 607-723-593, e-mail: praca@latocha.pl

      Wymagania

      • Wykształcenie: podstawowe

      Oferujemy

  • [pl/ua] sprzątaczka

    • Wielgłowy

      - Sprzątanie pomieszczeń birowych, ciagów komunikacyjnych, węzłów sanitarnych i innych pomieszczeń,
      - Sprzątanie wewnętrz autobusów (busów),
      Kontakt: telefoniczny: 601-419-351 , e-mail: m.bartnik@latocha.pl

      Wymagania

      • Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe, brak