Czy to Twoja firma?

FIRMA USŁUGOWO-PRZEWOZOWAMAJA-BUS Marcin Wójcik praca

Klimontów

usługi

FIRMA USŁUGOWO-PRZEWOZOWAMAJA-BUS Marcin Wójcik najczęściej poszukuje kandydatów
- na stanowiskach:
Kierowca Klimontów
- w kategoriach zawodowych:
logistyka / spedycja / transport

Oferty pracy FIRMA USŁUGOWO-PRZEWOZOWAMAJA-BUS Marcin Wójcik

Praca alert - powiadomienia

Praca FIRMA USŁUGOWO-PRZEWOZOWAMAJA-BUS Marcin Wójcik

  • Kierowca kat. d

    FIRMA USŁUGOWO-PRZEWOZOWAMAJA-BUS Marcin Wójcik
    • Klimontów
    • umowa o pracę
    Wygasa

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Mapa FIRMA USŁUGOWO-PRZEWOZOWAMAJA-BUS Marcin Wójcik

Siedziba główna

Praca FIRMA USŁUGOWO-PRZEWOZOWAMAJA-BUS Marcin Wójcik - oferty archiwalne

    • Klimontów
    • pełny etat
    • Zakres obowiązków

      przewóz osób na terenie powiatu sandomierskiego i tarnobrzeskiego

      Wymagania

      • Uprawnienia: Prawo jazdy kat. D, Świadectwo kwalifikacji przewóz osób
      • Inne wymagania: przewóz osób na terenie powiatu sandomierskiego i tarnobrzeskiego zatrudnienia na umowę na okres próbny z możliwością dalszego przedłużenia umowy

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 3 010 PLN
      • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną

    • Klimontów

      przewóz osób na trasie Sandomierz-Kielce
      Kielce-Sandomierz

      Wymagania

      • Uprawnienia: Prawo jazdy kat. D, Świadectwo kwalifikacji przewóz osób, Karta kierowcy, umiejętność obsługi kasy fiskalnej