Czy to Twoja firma?

Firma Handlowo Usługowa Clean Service Łukasz Małozięć praca

Dębica

Witaj! Jesteśmy Firma Handlowo Usługowa Clean Service, a naszą pasją jest dbanie o czystość i porządek. Nasza siedziba znajduje się w malowniczej Dębicy, w sercu województwa podkarpackiego. Specjalizujemy się w niespecjalistycznych usługach sprzątających, które obejmują zarówno przestrzenie prywatne, jak i obiekty przemysłowe.

Nasza oferta to przede wszystkim dbałość o zieleń i czystość otoczenia. Zajmujemy się koszeniem trawy, przycinaniem gałęzi drzew i krzewów, co pozwala na utrzymanie estetyki i zdrowia roślin w Twoim otoczeniu. Ponadto, nasze usługi obejmują zbieranie śmieci oraz odśnieżanie, dzięki czemu możesz cieszyć się bezpiecznym i czystym otoczeniem przez cały rok.

Choć nie możemy podzielić się z Tobą naszą historią czy misją, to nasze działania mówią same za siebie. Jesteśmy dumni z tego, co robimy i jak to robimy. Każdego dnia staramy się, aby nasze usługi były synonimem solidności i profesjonalizmu.

Naszym celem jest zapewnienie najwyższej jakości usług, które odpowiadają na potrzeby naszych klientów. Zawsze podchodzimy do każdego zadania z pełnym zaangażowaniem i troską, aby spełnić oczekiwania nawet najbardziej wymagających klientów.

Zapraszamy do współpracy z Clean Service – razem zadbajmy o czystość i porządek, które są tak ważne dla komfortu życia i pracy.

Firma Handlowo Usługowa Clean Service Łukasz Małozięć najczęściej poszukuje kandydatów
- w kategoriach zawodowych:
praca fizyczna

Oferty pracy Firma Handlowo Usługowa Clean Service Łukasz Małozięć

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca Firma Handlowo Usługowa Clean Service Łukasz Małozięć

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Mapa Firma Handlowo Usługowa Clean Service Łukasz Małozięć

Siedziba główna

Firma Handlowo Usługowa Clean Service Łukasz Małozięć poszukuje najczęściej pracowników na stanowiska

Praca Firma Handlowo Usługowa Clean Service Łukasz Małozięć - oferty archiwalne

  • Pracownik gospodarczy

    Firma Handlowo Usługowa Clean Service Łukasz Małozięć
    • Dębica
    • umowa o pracę
    • Zakres obowiązków

      KOSZENIE TRAWY, PRZYCINANIE GAŁĘZI DRZEW I KRZEWÓW, ZBIERANIE ŚMIECI.

      Wymagania

      • Wykształcenie: podstawowe
      • Inne wymagania: MILE WIDZIANE DOŚWIADCZENIE W ZAWODZIE. UMIEJĘTNOŚĆ KOSZENIA TRAWY KOSIARKAMI WÓZKOWYMI I RĘCZNYMI.

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 19,7 PLN
      • Opis wynagrodzenia: PRACA W GODZ 7-15

    • Dębica

      Wymagania

      • Wykształcenie: podstawowe, brak

      Oferujemy

Pracodawcy w Dębicy