Czy to Twoja firma?

KSIĄŻNICA POMORSKA IM.STANISŁAWA STASZICA W SZCZECINIE praca

Szczecin

Jesteśmy Książnicą Pomorską im. Stanisława Staszica w Szczecinie – sercem intelektualnym i kulturalnym Pomorza Zachodniego. Nasza historia rozpoczęła się w 1905 roku jako Biblioteka Miejska Szczecina, a od 1965 roku dumnie pełnimy rolę biblioteki naukowej. W 1994 roku transformacja w Książnicę Pomorską uczyniła nas centralną biblioteką regionu, a nowoczesny gmach, który oddaliśmy do użytku w 1999 roku, jest symbolem naszego ciągłego rozwoju i adaptacji do współczesnych potrzeb użytkowników.

Jako jedna z największych bibliotek w Polsce, zajmujemy wyjątkową pozycję na rynku, oferując nie tylko publikacje z zakresu nauk humanistycznych i społecznych, ale i będąc wydawcą cenionego kwartalnika "Bibliotekarz Zachodniopomorski". Nasze serie "Monumenta Pomeranorum" oraz "Bibliotheca Buddhica Polonica" są odzwierciedleniem głębokiego zaangażowania w badania i promocję kultury regionalnej oraz światowej.

Nasza działalność to nie tylko gromadzenie i udostępnianie zbiorów, ale również wypożyczenia międzybiblioteczne i specjalistyczne czytelnie, które służą zarówno pasjonatom, jak i profesjonalistom. W 2009 roku uruchomiliśmy Zachodniopomorską Bibliotekę Cyfrową „Pomerania”, co jest wyrazem naszego dążenia do innowacji i dostosowywania się do cyfrowego świata.

Jako samorządowa instytucja kultury, wspierana przez Samorząd Województwa Zachodniopomorskiego, jesteśmy stabilnym fundamentem dla rozwoju edukacji i kultury w regionie. Nasze bogate zbiory dokumentujące przeszłość i teraźniejszość Pomorza Zachodniego są nie tylko skarbnicą wiedzy, ale i ważnym narzędziem pracy naukowej i dydaktycznej.

Zapraszamy do wspólnego odkrywania historii, kultury i wiedzy, które są zapisane na kartach książek zgromadzonych w naszych zbiorach. Książnica Pomorska to miejsce, gdzie tradycja spotyka nowoczesność, a każdy może znaleźć coś dla siebie w naszym bogatym i ciągle rozwijającym się katalogu.

Oferty pracy KSIĄŻNICA POMORSKA IM.STANISŁAWA STASZICA W SZCZECINIE

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca KSIĄŻNICA POMORSKA IM.STANISŁAWA STASZICA W SZCZECINIE

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Mapa KSIĄŻNICA POMORSKA IM.STANISŁAWA STASZICA W SZCZECINIE

Siedziba główna

Statystyki odwiedzin opublikowanych ogłoszeń i profilu pracodawcy

Odwiedziny w ostatnich 11 miesiącach

Profil firmy:
KSIĄŻNICA POMORSKA IM.STANISŁAWA STASZICA W SZCZECINIE
najczęściej odwiedzają kandydaci z miast:

  1. Szczecin
  2. Warszawa
  3. Wrocław
  4. Poznań
  5. Kornik
  6. Darlowo
  7. Słupsk
  8. Gdańsk
  9. Koszalin
  10. Bydgoszcz

Data aktualizacji: 01.08.2024

Praca KSIĄŻNICA POMORSKA IM.STANISŁAWA STASZICA W SZCZECINIE - oferty archiwalne

  • Specjalista

    • Szczecin
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    • Zakres obowiązków

      1. ADMINISTRACJA:
      - SERWERAMI LINUX, FreeBSD
      - WINDOWS SERVER 2016
      - KLASTRAMI
      - BAZAMI MS SQL 2019, FIREBIRD, MySQL
      - SYSTEMEM POCZTY ELEKTRONICZNEJ (EXIM, DOVECOT)
      - SIECIĄ (URZĄDZENIA AKTYWNE, ROUTERY, FIREWALL)
      2. OBSŁUGA PANELU HOSTINGOWEGO DirectAdmin, SYSTEMÓW WINDOWS 10
      3. ZARZĄDZANIE DHCP, Aktive Directory
      4. WIRTUALIZACJA SYSTEMÓW HYPER-V ORAZ KVM
      5. INSTALACJA CERTYFIKATÓW KWALIFIKOWANYCH ITP.

      Wymagania

      • Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat), informatyczne
      • Inne wymagania: UMIEJĘTNOŚCI: ADMINISTRACJA SIECIĄ KOMPUTEROWĄ - SERWERY FIZYCZNE, WIRTUALNE, MACIERZE, STACJE ROBOCZE, URZĄDZENIA PERYFERYJNE 3 LATA DOŚWIADCZENIA ZAWODOWEGO NA TAKIM SAMYM LUB PODOBNYM STANOWISKU

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 6 200 PLN
      • Opis wynagrodzenia: WYNAGRODZENIE BRUTTO 6200,00 ZŁ+WYSŁUGA LAT
      • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną

Pracodawcy w Szczecinie