Czy to Twoja firma?

MKKK-TRANS sp. z o.o. praca

Dębica

Jesteśmy Mkkk-Trans, Twoim zaufanym partnerem w dziedzinie transportu samochodowego. Nasza siedziba znajduje się w malowniczej Dębicy, sercu województwa podkarpackiego, skąd każdego dnia wyruszamy, aby dostarczać rozwiązania transportowe naszym klientom.

Nasza historia, choć nie wypełniona głośnymi kamieniami milowymi, jest opowieścią o ciężkiej pracy, doświadczeniu i zaangażowaniu. Każdego dnia piszemy kolejne strony tej historii, koncentrując się na dostarczaniu usług na najwyższym poziomie.

W MKKK-TRANS wierzymy, że nasza siła tkwi w doświadczeniu naszych pracowników. To oni są fundamentem, na którym budujemy naszą reputację jako firmy, która rozumie potrzeby klientów i potrafi im sprostać. Nasze usługi są dopasowane do indywidualnych wymagań, a nasz zespół jest zawsze gotowy, aby udzielić szczegółowych informacji i wsparcia.

Chociaż nie możemy się pochwalić długą listą certyfikatów, to nasze codzienne działania są najlepszym świadectwem naszego zaangażowania w jakość i bezpieczeństwo. Każda przesyłka, każdy kilometr, który pokonujemy, to dowód na to, że jesteśmy godnym zaufania partnerem w transporcie.

Rozumiemy, że w dzisiejszym świecie, pełnym szybkich zmian i niepewności, stabilność finansowa jest kluczowa. Dlatego też z dumą podkreślamy naszą solidną podstawę kapitałową, która jest fundamentem naszej działalności i pozwala nam patrzeć w przyszłość z optymizmem.

Choć nie dysponujemy informacjami o naszej pozycji rynkowej czy międzynarodowej obecności, to każdego dnia dążymy do tego, by być lepszymi, by nasze usługi były synonimem niezawodności i profesjonalizmu.

Zapraszamy do kontaktu z nami, aby dowiedzieć się więcej o tym, jak możemy wspierać Twoje przedsięwzięcia transportowe. Razem możemy osiągnąć więcej.

MKKK-TRANS SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ najczęściej poszukuje kandydatów
- na stanowiskach:
Kierowca Dębica
- w kategoriach zawodowych:
logistyka / spedycja / transport

Oferty pracy MKKK-TRANS SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca MKKK-TRANS SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Mapa MKKK-TRANS SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Adres rejestrowy

Statystyki odwiedzin opublikowanych ogłoszeń i profilu pracodawcy

Odwiedziny w ostatnich 8 miesiącach

Profil firmy:
MKKK-TRANS SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
najczęściej odwiedzają kandydaci z miast:

  1. Katowice
  2. Dębica
  3. Oświęcim
  4. Żywiec
  5. Kraków
  6. Częstochowa
  7. Warszawa
  8. Bielsko-Biała
  9. Dzierżoniów
  10. Jastrzębie-Zdrój

Data aktualizacji: 01.09.2024

Praca MKKK-TRANS SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ - oferty archiwalne

  • Kierowca samochodu dostawczego

    • 4 500 zł / mies.
    • Dębica
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    • Zakres obowiązków

      KIEROWCA SAMOCHODU DOSTAWCZEGO
      NA TERENIE NIEMIEC.

      Wymagania

      • Wykształcenie: podstawowe, brak
      • Uprawnienia: PRAWO JAZDY KAT. B
      • Inne wymagania: DOŚWIADCZENIE ZAWODOWE MILE WIDZIANE

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 4 500 PLN
      • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną

    • Dębica

      TRASA POLSKA-WĘGRY

      Wymagania

      Oferujemy

Pracodawcy w Dębicy