Czy to Twoja firma?

MIRANDA sp. z o.o. praca

Turek

Od ponad pół wieku, jako Miranda, tkwi nasza pasja w każdej nitce i splotach tkanin, które tworzymy. Rozpoczęliśmy naszą przygodę z branżą tekstylną w 1952 roku, i od tego czasu nieustannie rozwijamy się, aby dostarczać produkty, które nie tylko odpowiadają, ale i wyznaczają nowe standardy w produkcji tkanin i dzianin.

Jesteśmy dumni, że możemy się przedstawić jako jeden z wiodących europejskich liderów w naszej branży. Nasze wyroby, w tym tkaniny roletowe, dzianiny, tkaniny dekoracyjne, odzieżowe, sportowe, meblowe, a także zaawansowane tkaniny techniczne i wojskowe siatki maskujące, są doceniane w ponad 30 krajach na całym świecie. To dowód na to, że jakość i innowacyjność, które są dla nas priorytetem, znajdują uznanie na globalnym rynku.

W MIRANDA wierzymy, że kluczem do sukcesu jest ciągłe doskonalenie. Dlatego nasz pełny cykl produkcyjny odbywa się w jednym miejscu, co pozwala nam na ścisłą kontrolę każdego etapu tworzenia naszych tkanin. Nasz nowoczesny park maszynowy jest stale modernizowany, aby sprostać rosnącym wymaganiom naszych klientów oraz najnowszym trendom w branży tekstylnej.

Jakość naszych produktów to nie puste słowa – jest potwierdzona atestami i certyfikatami, które świadczą o naszym zaangażowaniu w dostarczanie wyrobów spełniających najwyższe standardy. Nasze bogate doświadczenie i zaawansowane zaplecze maszynowe dają nam przewagę konkurencyjną, dzięki której możemy z dumą patrzeć w przyszłość.

W MIRANDA jesteśmy świadomi, że nasze produkty są częścią większej całości – tworzą przestrzeń do życia, ubierają, chronią i dekorują. Dlatego każdy metr materiału, który opuszcza naszą fabrykę, jest świadectwem naszej pasji do tworzenia i naszego zobowiązania wobec tych, którzy zaufali naszej marce. Zapraszamy do poznania naszej historii i dołączenia do grona zadowolonych klientów, którzy codziennie korzystają z jakości, jaką oferuje Miranda.

MIRANDA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ najczęściej poszukuje kandydatów
- w kategoriach zawodowych:
produkcja / przemysł inżynieria / technologia / technika praca fizyczna wytwórstwo / rzemiosło

Oferty pracy MIRANDA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca MIRANDA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Mapa MIRANDA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Siedziba główna

Dane firmy z social mediów (LinkedIn)

Miranda Textiles

Jesteśmy renomowanym producentem zaawansowanych tkanin i dzianin poliestrowych, poliamidowych oraz mieszanych.

Jesteśmy nowoczesnym producentem wysokiej jakości tkanin oraz dzianin, a także gotowych produktów tekstylnych o unikalnych walorach użytkowych. Jako nieliczni w Europie dysponujemy pełnym cyklem produkcyjnym, zlokalizowanym w jednym miejscu, opartym o stale modernizowany, nowoczesny park maszynowy. Nasza długoletnia tradycja, potencjał oraz elastyczne podejście do Klienta sprawiają, że jesteśmy w stanie stworzyć produkty spełniajace każde oczekiwania. Sprawujemy stałą kontrolę nad procesem produkcyjnym, w celu utrzymania zgodności z wymaganymi parametrami technicznymi oraz standardami jakościowymi, ekologicznymi i higienicznymi. Jesteśmy jednym z wiodących europejskich liderów w produkcji tkanin i dzianin, dla różnych branż oraz sektorów przemysłu. Nasze produkty wysyłamy do ponad 30 krajów z całego świata. Wszystkie nasze wyroby produkowane są zgodnie z wymogami posiadanych przez nas certyfikatów i atestów. Nasza firma posiada certyfikat zgodności z wymaganiami normy PN-EN ISO 9001: 2015 i certyfikat zgodności z wymaganiami określonymi w AQAP 2110:2016. Produkty z naszej oferty posiadają również certyfikat OEKO-TEXT STANDARD 100, dzięki czemu są wolne od szkodliwych substancji. Jesteśmy członkiem Grupy Kapitałowej Lubawa.

Miasto
Turek
Turek, Woj. Wielkopolskie
Branża
Produkcja tekstyliów
Specjalizacje
Textiles, Technical fabrics, Automotive fabrics, Decorative fabrics, Roller blind fabrics, Upholstery fabrics, Printing services, Camouflage fabrics, Fabrics manufacturer, Military fabrics, Children's fabric, Media for printing i Umbrellas and tents

Rok założenia

1952

Liczba pracowników

201-500

Liczba obserwujących

807

MIRANDA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ poszukuje najczęściej pracowników na stanowiska

Statystyki odwiedzin opublikowanych ogłoszeń i profilu pracodawcy

Odwiedziny w ostatnich 12 miesiącach

Profil firmy:
MIRANDA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
najczęściej odwiedzają kandydaci z miast:

  1. Poznań
  2. Bielsko-Biała
  3. Łódź
  4. Warszawa

Data aktualizacji: 01.09.2024

Praca MIRANDA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ - oferty archiwalne

  • Elektryk-automatyk

    • Turek
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    • Zakres obowiązków

      prowadzenie bieżących napraw, przeglądów i prac związanych z elektrycznością, usuwanie usterek i awarii maszyn w zakresie elektryki, utrzymanie parku maszynowego

      Wymagania

      • Wykształcenie: zasadnicze zawodowe, kierunek: elektryczne
      • Inne wymagania: uprawnienia SEP do 1 KV, świadectwo kwalifikacji E

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 3 100 do 3 500 PLN
      • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną
  • Pomocnik operatora maszyn drukarskich

    • Turek

      zespołowe prace pomocnicze przy procesie drukowania na drukarce płaskiej
      (możliwość przyuczenia)

      Wymagania

      • Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe, brak

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 2 800 PLN
  • Pomocnik operatora maszyn wykończalniczych

    • 2 800 zł / mies.
    • Turek

      nadzór nad procesem przygotowania tkanin i dzianin, obsługa maszyn w przemyśle włókienniczym (MOŻLIWOŚĆ PRZYUCZENIA)

      Wymagania

      Oferujemy

Pracodawcy w Turku