Czy to Twoja firma?

Eklektika sp. z o.o. praca

Warszawa

W sercu dynamicznej Warszawy, Eklektika Sp. z o.o. od blisko dwóch dekad rozwija pasję do języka angielskiego wśród profesjonalistów. Jesteśmy szkołą językową, która z dumą wspiera rozwój firm, od nowoczesnych start-upów po uznane korporacje, dostarczając im nie tylko języka, ale i klucza do globalnych rynków.

Nasze kursy to nie tylko nauka angielskiego – to inwestycja w komunikację, która otwiera drzwi do międzynarodowego biznesu. Specjalizujemy się w kursach Business English, ale nasza oferta jest znacznie szersza. Od konwersacji z Native Speakerami, przez kursy komunikacji w międzynarodowym zespole, po warsztaty dla rekruterów i kursy z online marketingu – każdy program jest skrojony na miarę potrzeb naszych Klientów.

Zdajemy sobie sprawę, że w dzisiejszym świecie czas to towar deficytowy, dlatego wprowadziliśmy nowoczesne narzędzia e-learningowe i autorską platformę e-learningową, by nauka była nie tylko efektywna, ale i wygodna. Nasze rozwiązania AI to nie tylko przyszłość edukacji, ale już teraźniejszość, która pozwala na elastyczne zarządzanie szkoleniami i dostosowanie ich do indywidualnego tempa nauki.

Nasza międzynarodowa obecność to dowód na to, że język, który uczymy, to uniwersalny klucz do sukcesu. Nasze kursy są cenione przez Klientów z branży IT nie tylko w Polsce, ale i w USA, UK, Szwajcarii, Czechach, a nawet Hong Kongu.

W Eklektice wierzymy, że najwyższa jakość usług to podstawa. Dlatego nasz zespół to doświadczeni lektorzy i Native Speakers, którzy nie tylko nauczą, ale i zainspirują. Nasze standardy etyki biznesowej, uczciwość i transparentność to wartości, które kładziemy u podstaw każdej współpracy.

Dwadzieścia lat doświadczenia w branży edukacyjnej to nie tylko liczba, to tysiące historii sukcesu, które pomogliśmy napisać. Zarządzanie edukacją w oparciu o analizę danych, Teaching Analytics & Learning Analytics, to nasz sposób na dostarczanie kursów, które nie tylko uczą, ale i motywują.

Eklektika to więcej niż szkoła językowa. To partner w rozwoju Twojej firmy. Zapraszamy do kontaktu i dołączenia do grona zadowolonych Klientów, którzy, tak jak my, wierzą, że język to nie bariera, a most łączący kultury i otwierający drzwi do światowych możliwości.

Eklektika Sp. z o.o. najczęściej poszukuje kandydatów
- na stanowiskach:
Lektor Warszawa
- w kategoriach zawodowych:
media / pr / reklama / marketing

Oferty pracy Eklektika Sp. z o.o.

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca Eklektika Sp. z o.o.

Mapa Eklektika Sp. z o.o.

Siedziba główna

Statystyki odwiedzin opublikowanych ogłoszeń i profilu pracodawcy

Odwiedziny w ostatnich 11 miesiącach

Profil firmy:
Eklektika Sp. z o.o.
najczęściej odwiedzają kandydaci z miast:

  1. Warszawa
  2. Bielsko-Biała
  3. Lublin
  4. Zielona Góra
  5. Wrocław
  6. Plock
  7. Poznań

Data aktualizacji: 01.07.2024

Praca Eklektika Sp. z o.o. - oferty archiwalne

  • Lektor Business English Wroclaw

    • Wrocław
    • umowa o pracę
    • Zakres obowiązków

      Opis stanowiska:

      - prowadzenie zajęć w siedzibie klienta biznesowego z niewielkimi grupami
      - Język: Business English (język ogólnobiznesowy)
      - przeprowadzanie okresowych testów i ewaluacji
      - zajęcia w godzinach porannych lub popołudniowych

      Wymagania

      - min. dyplom BA
      - co najmniej 2 lata doświadczenia w nauczaniu języka angielskiego dorosłych
      - mile widziane posiadanie jednego z certyfikatów dla nauczycieli języka angielskiego (np. CELTA, Delta, TEFL)
      - znajomość etykiety biznesowej/ kultura osobista
      - profesjonalne, nieszablonowe podejście do prowadzonych zajęć

      Oferujemy

      Oferta

      Cenimy jakość i profesjonalizm i to samo chcemy zaoferować swoim lektorom: dajemy szansę rozwoju poprzez warsztaty i konferencje, współfinansujemy kursy zawodowe, umożliwiamy rozwój na polu tworzenia autorskich materiałów digital (dodatkowo płatne).

      różnorodne bonusy dla nauczycieli.
      Wiemy, że przygotowanie i przeprowadzenie dobrych zajęć wymaga czasu, dlatego oferujemy bardzo konkurencyjne stawki godzinowe.

      Naszą kadrę wspieramy zapleczem merytorycznym (materiały, programy zajęć, opieka metodyczna).

      Aplikując prosimy o załączenie w CV klauzuli: ’Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych (wraz z wizerunkiem), zawartych w ofercie pracy, dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji na stanowisko lektora języka angielskiego, prowadzonego przez Eklektika Sp z o.o., zgodnie z ustawą z dn. 29.08.97 r. o ochronie danych osobowych (tekst jednolity: Dz. U. 2002 nr 101, poz. 926 ze zm.).’

Pracodawcy w Warszawie