Integral Solutions sp. z o.o.

Czy to Twoja firma?

Integral Solutions sp. z o.o. praca

Warszawa

Integral Solutions jest oficjalnym polskim dystrybutorem Informatica Corp. - światowego lidera rozwiązań zarządzania danymi. Jakość rozwiązań Informatica została potwierdzona w raportach Gartnera, uzyskując najwyższe oceny we wszystkich 5-ciu kluczowych obszarach zarządzania danymi.

Integral Solutions sp. z o.o. najczęściej poszukuje kandydatów
- w kategoriach zawodowych:
administracja biurowa / praca biurowa it (informatyka) obsługa klienta / call center

Oferty pracy Integral Solutions sp. z o.o.

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca Integral Solutions sp. z o.o.

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Mapa Integral Solutions sp. z o.o.

Siedziba główna

Integral Solutions sp. z o.o. poszukuje najczęściej pracowników na stanowiska

Statystyki odwiedzin opublikowanych ogłoszeń i profilu pracodawcy

Odwiedziny w ostatnich 9 miesiącach

Profil firmy:
najczęściej odwiedzają kandydaci z miast:

  1. Warszawa
  2. Bielsko-Biała
  3. Swiebodzice

Data aktualizacji: 01.07.2024

Praca Integral Solutions sp. z o.o. - oferty archiwalne

  • Specjalista ds. pozyskiwania klientów

    • Warszawa
    • umowa o pracę
    • Zakres obowiązków

      Zadania:
      • pozyskiwanie kontaktów handlowych poprzez działania w sieci LinkedIn,
      • pierwszy kontakt telefoniczny i mailowy z klientami,
      • wstępna weryfikacja oczekiwań i potrzeb biznesowych klientów,
      • wsparcie działań marketingowych nakierowanych na generowanie leadów sprzedażowych,
      • aktywna współpraca z zespołem sprzedaży i marketingu,
      • obsługa systemu CRM

      Wymagania

      • mile widziane doświadczenie w sprzedaży telefonicznej do klientów biznesowych,
      • gotowość do aktywnej sprzedaży i pracy z narzędziami społecznościowymi,
      • postawa pro-sprzedażowa,
      • łatwość nawiązywania i utrzymania kontaktu z klientami,
      • dobra organizacja pracy, zorientowana na osiągnięcie celu,
      • gotowość do zdobywania wiedzy z zakresu technologii,
      • znajomość języka angielskiego

      Oferujemy

      Oferta:

      • szkolenia z rozwiązań Informatica,
      • motywujące wynagrodzenie (część stała + zmienna)
      • praca w dynamicznie rozwijającej się firmie,
      • przyjazna atmosfera pracy,
      • atrakcyjny pakiet socjalny
      • rozwój zawodowy w kierunku stanowiska Key Account Managera

Pracodawcy w Warszawie