Wadwicz SA

Czy to Twoja firma?

Wadwicz SA praca

Warszawa

Od ponad 25 lat wspieramy naszych Klientów w nowoczesnym zarządzaniu pracownikami i efektywnym budowaniu długoterminowych planów zatrudnienia. Dzięki usługom pracy tymczasowej polepszamy procesy zarządzania płynnością zatrudnienia.

Wadwicz SA najczęściej poszukuje kandydatów
- w kategoriach zawodowych:
budownictwo / architektura / geodezja administracja biurowa / praca biurowa

Oferty pracy Wadwicz SA

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca Wadwicz SA

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Mapa Wadwicz SA

Adres rejestrowy

Wadwicz SA poszukuje najczęściej pracowników na stanowiska

Praca Wadwicz SA - oferty archiwalne

  • Inspektora Nadzoru Inwestorskiego

    Wadwicz SA
    • Wałbrzych
    • umowa o pracę
    • Wymagania

      Zakres obowiązków:
      • Weryfikacja dokumentacji budowlanej i powykonawczej FTTH;
      • Weryfikacja zgodności robót z projektem oraz obowiązującymi normami i zasadami wiedzy technicznej;
      • Kontrola postępu prac inwestycyjnych w porównaniu z harmonogramem uzgodnionym wcześniej z wykonawcą, a w szczególności:
        • sprawdzenie montażu i poprawności działania mechanicznych zabezpieczeń studni, szaf, skrzynek kablowych;
        • wyrywkowe sprawdzenie głębokości ułożenia kabli;
        • sprawdzenie prawidłowości podwieszenia kabli i montażu osprzętu;
        • sprawdzenie kabli wewnątrzbudynkowych w tym instalacyjnych wraz z osprzętem (np. rurki, korytka, gniazdka itp.);
        • sprawdzenie poprawności i jakości wykonanych prac, rozszycia kabli, opisu głowic, gniazd;
        • sprawdzenie montażu słupków, puszek i szaf, przełącznic;
        • sprawdzenie zamocowania i poprawnośći oznaczeń;
        • sprawdzenie ilości zamontowanych wyposażeń portów splitterów;
      • Przeprowadzanie odbiorów dokonywanych robót;
      • Weryfikacja postępu prac i raportowanie do przełożonych;
      Oczekiwania wobec kandydatów:
      • Znajomość technologii FTTx;
      • Znajomość podstawowych pomiarów w sieciach światłowodowych;
      • Znajomość zagadnień prawa budowlanego w zakresie infrastruktury telekomunikacyjnej;
      • Umiejętność weryfikacji dokumentacji projektowej;
      • Prawo jazdy kat.B;
      • Gotowość do pracy w terenie;
      • Stałe zatrudnienie w ramach Umowy o Pracę;
      • Bogaty pakiet benefitów pozapłacowych w tym: ubezpieczenie na życie, prywatna opieka medyczna, karta sportowa;
      • Możliwość rozpoczęcia pracy od zaraz;
      • Udział w ciekawych projektach oraz duża możliwość rozwoju zawodowego;
      • Narzędzia niezbędne do wykonywania pracy;
  • Asystentka Dyrektora

    Wadwicz SA
    • Warszawa
    • Wymagania

      Zakres zadań:
      • nadzór nad korespondencją przychodzącą i wychodzącą
      • wykonywanie prac administracyjnych
      • zarządzanie kalendarzem przełożonego
      • współpraca z firmami kurierskimi, dostawcami usług i firmami zewnętrznymi w bieżących sprawach administracyjno-technicznych
      • zaopatrywanie biura w artykuły niezbędne do jego funkcjonowania, zarządzanie zakupami biurowymi
      • administracyjne wsparcie pracy przełożonego
      • doświadczenie w pracach biurowo-administracyjnych mile widziane
      • dobra znajomość języka angielskiego
      • bardzo dobra organizacja czasu, skrupulatność i dokładność w realizowaniu zadań
      • komunikatywność i otwartość
      • dojrzałość i odpowiedzialność za powierzone zadania
      • atrakcyjne wynagrodzenie
      • pracę zdalną docelowo w modelu hybrydowym ( 2-3 dni tygodniowo w biurze)
      • pracę wśród profesjonalistów
      • możliwość pracy w dynamicznym, ambitnym zespole
      • możliwość skorzystania z ubezpieczenia grupowego, medycyny prywatnej oraz karty MultiSport

Pracodawcy w Warszawie