Czy to Twoja firma?

GÓRNICZE PRZEDSIĘBIORSTWO USŁUGOWO-HANDLOWE PIAST SPÓŁKA AKCYJNA praca

Bieruń

Od ponad trzech dekad, Górnicze Przedsiębiorstwo Usługowo - Handlowe „Piast” S.A. z Bierunia jest synonimem solidności i niezawodności w branży usług i projektów górniczych. Nasza historia rozpoczęła się w 1992 roku i od tego czasu nieustannie budujemy zaufanie naszych klientów, stawiając na jakość i pełne zadowolenie z oferowanych przez nas usług.

W naszej ofercie znajdziesz szeroki wachlarz rozwiązań, które wspierają zarówno małe, jak i duże przedsiębiorstwa. Specjalizujemy się w dostarczaniu hal magazynowo-warsztatowych oraz placów składowych, które odpowiadają na potrzeby nowoczesnego biznesu. Rozumiemy, jak ważne jest posiadanie niezawodnego sprzętu, dlatego oferujemy usługi sprzętem ciężkim, które sprostają najbardziej wymagającym zadaniom.

Nie ograniczamy się jedynie do infrastruktury – nasze usługi to także wyburzenia, roboty ziemne oraz kompleksowe przewozy, załadunki i rozładunki. Zdajemy sobie sprawę, że każde zadanie wymaga indywidualnego podejścia, dlatego zawsze jesteśmy gotowi dostosować się do specyficznych wymagań naszych klientów.

Wynajem powierzchni handlowych to kolejny aspekt naszej działalności, który pozwala naszym partnerom biznesowym na rozwój i ekspansję. Jesteśmy dumni, że możemy wspierać ich sukces, oferując elastyczne rozwiązania dostosowane do ich potrzeb.

Nasza firma to nie tylko usługi – to zespół ludzi, którzy każdego dnia wkładają swoje serce w to, co robią. Choć nie dysponujemy danymi dotyczącymi liczby naszych pracowników, to każdy z nich jest dla nas ważny i przyczynia się do budowania pozycji naszej firmy na rynku.

W Górniczym Przedsiębiorstwie Usługowo - Handlowym „Piast” S.A. wierzymy, że kluczem do sukcesu jest ciągłe dążenie do doskonałości. Choć nie posiadamy informacji o naszych certyfikatach bezpieczeństwa i jakości, to zawsze stawiamy na najwyższe standardy, które są gwarancją satysfakcji naszych klientów.

Zapraszamy do współpracy i dołączenia do grona zadowolonych partnerów, którzy już zaufali naszemu doświadczeniu i profesjonalizmowi. Razem możemy osiągnąć więcej!

GÓRNICZE PRZEDSIĘBIORSTWO USŁUGOWO-HANDLOWE PIAST SPÓŁKA AKCYJNA najczęściej poszukuje kandydatów
- w kategoriach zawodowych:
budownictwo / architektura / geodezja motoryzacja hotelarstwo / gastronomia / turystyka

Oferty pracy GÓRNICZE PRZEDSIĘBIORSTWO USŁUGOWO-HANDLOWE PIAST SPÓŁKA AKCYJNA

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca GÓRNICZE PRZEDSIĘBIORSTWO USŁUGOWO-HANDLOWE PIAST SPÓŁKA AKCYJNA

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Mapa GÓRNICZE PRZEDSIĘBIORSTWO USŁUGOWO-HANDLOWE PIAST SPÓŁKA AKCYJNA

Siedziba główna

GÓRNICZE PRZEDSIĘBIORSTWO USŁUGOWO-HANDLOWE PIAST SPÓŁKA AKCYJNA poszukuje najczęściej pracowników na stanowiska

Statystyki odwiedzin opublikowanych ogłoszeń i profilu pracodawcy

Odwiedziny w ostatnich 12 miesiącach

Profil firmy:
GÓRNICZE PRZEDSIĘBIORSTWO USŁUGOWO-HANDLOWE PIAST SPÓŁKA AKCYJNA
najczęściej odwiedzają kandydaci z miast:

  1. Katowice
  2. Kraków
  3. Wrocław
  4. Libiąż
  5. Łódź
  6. Przeworsk
  7. Żywiec

Data aktualizacji: 01.06.2024

Praca GÓRNICZE PRZEDSIĘBIORSTWO USŁUGOWO-HANDLOWE PIAST SPÓŁKA AKCYJNA - oferty archiwalne

  • Operator dźwigu

    • Bieruń
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    • Zakres obowiązków

      Wykonywanie czynności związanych z obsługą dźwigu do uzgodnienia z pracodawcą

      Wymagania

      • Wykształcenie: zasadnicze zawodowe
      • Inne wymagania: wykształcenie bez znaczenia, uprawnienia operatora dźwigu samochodowego (25T)

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 4 500 PLN
      • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną

Pracodawcy w Bieruniu