Paul Klacska Polska Sp. z o.o.

Czy to Twoja firma?

Paul Klacska Polska Sp. z o.o. praca

Piaseczno

W sercu Polski, w malowniczym Piasecznie, znajduje się siedziba naszej firmy - Paul Klacska Polska. Jesteśmy dumni z naszej przeszłości, która sięga ponad 70 lat doświadczenia w branży transportu materiałów niebezpiecznych. Nasza historia to opowieść o innowacji, jakości i zaangażowaniu w dostarczanie usług na najwyższym poziomie.

Specjalizujemy się w transporcie i dispatchingu paliw płynnych, paliw lotniczych, oleju opałowego oraz bioestrów B100. Nasze usługi są nie tylko niezbędne dla codziennego funkcjonowania gospodarki, ale także wyznaczają standardy w branży logistycznej. Dzięki nowoczesnym i bezpiecznym pojazdom, które spełniają rygorystyczne wymagania przepisów, zapewniamy niezawodność i bezpieczeństwo na każdym etapie transportu.

Jako część międzynarodowej organizacji transportowej Grupy Klacska, działamy nie tylko na terenie Polski, ale również w Europie Środkowej i na zachodzie kontynentu. Nasza międzynarodowa obecność pozwala na wymianę doświadczeń i ciągłe doskonalenie naszych usług.

Nasza misja to bycie liderem w Polsce w zakresie logistyki i transportu materiałów niebezpiecznych. To nie tylko cel, ale przede wszystkim zobowiązanie wobec naszych klientów i społeczeństwa. Działamy w zgodzie z zasadami etyki zawodowej, co jest dla nas fundamentem zaufania i profesjonalizmu.

Jakość naszych usług potwierdzają certyfikaty ISO 9001:2008, ISO 14001:2004, ISO 45001:2018 oraz SQAS Assessment. To dla naszych klientów gwarancja, że każde zlecenie zostanie wykonane z należytą starannością i dbałością o środowisko oraz bezpieczeństwo pracy.

Nasza przewaga konkurencyjna wynika z harmonijnego połączenia usług logistycznych z rozwojem Grupy Klacska. To pozwala nam na elastyczne reagowanie na potrzeby rynku i dostosowywanie się do dynamicznie zmieniających się warunków.

W Paul Klacska Polska zawsze stawiamy na rozwój i innowacje. Planowanie stanów magazynowych na stacjach paliw czy zapewnienie ciągłości sprzedaży paliw na stacjach naszych klientów to tylko przykłady naszego zaangażowania w tworzenie wartości dodanej.

Jesteśmy firmą z udziałem kapitału austriackiego, co przekłada się na naszą stabilność finansową i możliwość inwestowania w rozwój. Nasze działania są przemyślane i skupione na długoterminowych relacjach z partnerami biznesowymi.

Zapraszamy do współpracy i dołączenia do grona naszych zadowolonych klientów. Razem możemy tworzyć bezpieczniejszą i bardziej efektywną przyszłość w transporcie materiałów niebezpiecznych.

Paul Klacska Polska Sp. z o.o. najczęściej poszukuje kandydatów
- na stanowiskach:
Spedytor Piaseczno
- w kategoriach zawodowych:
logistyka / spedycja / transport

Oferty pracy Paul Klacska Polska Sp. z o.o.

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca Paul Klacska Polska Sp. z o.o.

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Firma najczęściej oferuje

  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Dodatkowe ubezpieczenie
  • Elastyczny czas pracy
  • Miejsce przyjazne osobom niepełnosprawnym
  • Nowoczesne biuro
  • Parking
  • Prywatna opieka lekarska
  • Przyjazna atmosfera
  • Spotkania integracyjne
  • Stabilne warunki zatrudnienia
  • Strefa relaksu
  • System premiowy
  • Ubezpieczenie grupowe

Mapa Paul Klacska Polska Sp. z o.o.

Siedziba główna

Statystyki odwiedzin opublikowanych ogłoszeń i profilu pracodawcy

Odwiedziny w ostatnich 11 miesiącach

Profil firmy:
najczęściej odwiedzają kandydaci z miast:

  1. Warszawa
  2. Bielsko-Biała
  3. Kraków
  4. Wrocław
  5. Barczewo
  6. Katowice
  7. Poznań
  8. Brzeziny
  9. Lublin
  10. Busko-Zdrój

Data aktualizacji: 01.06.2024

Praca Paul Klacska Polska Sp. z o.o. - oferty archiwalne

  • Dyspozytor / Planista transportu krajowego

    • Piaseczno
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    • praca od zaraz
    • Paul Klacska Polska Sp. z o.o. – międzynarodowa firma zajmująca się transportem towarów niebezpiecznych w cysternach z siedzibą w Piasecznie k/Warszawy.

      Zatrudni osoby na stanowisko Dyspozytor / Planista transportu krajowego

      Zakres obowiązków

      • Zapewnienie ciągłości dostaw paliw do klientów
      • Budowanie długoterminowych i satysfakcjonujących relacji z klientami oraz podwykonawcami
      • Planowanie i ustalanie warunków transportu
      • Nadzór nad właściwym wykonaniem usługi transportowej
      • Kontakt z kierowcami oraz koordynacja ich pracy na podległym terenie
      • Prowadzenie dokumentacji operacyjnej

      Wymagania

      • Wykształcenia średniego lub wyższego (preferowane – logistyka, transport)
      • Umiejętności planowania przewozów oraz znajomości przepisów z zakresu czasu pracy kierowców
      • Wysoko rozwiniętych umiejętności analitycznych, precyzji i dokładności w pracy
      • Wysokich kompetencji w dziedzinie kierowania ludźmi oraz umiejętności komunikacyjnych
      • Umiejętności rozwiązywania problemów i szybkiego podejmowania decyzji oraz inicjatywy
      • Dyspozycyjności
      • Prawa jazdy kat. B

      Oferujemy

      • Konkurencyjne wynagrodzenie
      • Opiekę medyczną
      • Ubezpieczenie na życie
      • Przyjazną atmosferę pracy w zgranym zespole

Pracodawcy w Piasecznie