Czy to Twoja firma?

Arges sp. z o.o. praca

Kobiór

Witaj, jestem częścią Arges Sp. z o.o., firmy zlokalizowanej w malowniczym Kobiórze, sercu śląskiej ziemi. Nasza historia rozpoczęła się w 2019 roku, a od tego czasu nieustannie rozwijamy się, oferując naszym klientom najwyższej jakości usługi doradcze w obszarze zarządzania administracyjnego i ogólnego. Specjalizujemy się w oprogramowaniu, doradztwie informatycznym, zarządzaniu urządzeniami informatycznymi oraz szeroko pojętych technologiach informatycznych i komputerowych.

Nasza firma, choć młoda, już teraz może pochwalić się imponującym wzrostem przychodów ze sprzedaży netto o 39,5% w 2022 roku, co świadczy o naszej dynamicznej pozycji na rynku i zaufaniu, jakim obdarzają nas klienci. W Arges Sp. z o.o. łączymy pasję do technologii z głębokim zrozumieniem potrzeb biznesowych, co pozwala nam tworzyć rozwiązania idealnie dopasowane do wymagań i oczekiwań naszych partnerów.

Choć nie mogę dzielić się konkretnymi szczegółami naszej oferty produktowej bez dodatkowych danych, mogę zapewnić, że każde z naszych działań jest ukierunkowane na dostarczanie wartości dodanej i wspieranie efektywności operacyjnej naszych klientów. Nasze usługi są fundamentem ich sukcesu, a nasza wiedza i doświadczenie pozwalają na osiąganie wyjątkowych rezultatów.

Jako firma, która stawia na ciągły rozwój i innowacje, jesteśmy dumni z naszego wkładu w przekształcanie sektora IT. Wszystkie finansowe aspekty naszej działalności, w tym kapitał zakładowy wynoszący 5 000,00 zł, są przejrzyste i dostępne dla zainteresowanych po zakupie specjalistycznego raportu.

W Arges Sp. z o.o. każdego dnia pracujemy z zaangażowaniem, aby nasze usługi były synonimem niezawodności i najwyższej jakości. Zapraszamy do poznania naszej firmy i dołączenia do grona zadowolonych klientów, którzy zaufali naszej wiedzy i doświadczeniu. Razem możemy osiągnąć więcej!

Arges Sp. z o.o. najczęściej poszukuje kandydatów
- na stanowiskach:
Frezer Kobiór
- w kategoriach zawodowych:
produkcja / przemysł

Oferty pracy Arges Sp. z o.o.

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca Arges Sp. z o.o.

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Mapa Arges Sp. z o.o.

Adres rejestrowy

Statystyki odwiedzin opublikowanych ogłoszeń i profilu pracodawcy

Odwiedziny w ostatnich 12 miesiącach

Profil firmy:
Arges Sp. z o.o.
najczęściej odwiedzają kandydaci z miast:

  1. Swidnica
  2. Katowice
  3. Bielsko-Biała
  4. Jozefów
  5. Tychy
  6. Warszawa
  7. Bydgoszcz
  8. Łódź
  9. Zawiercie
  10. Będzin

Data aktualizacji: 01.06.2024

Praca Arges Sp. z o.o. - oferty archiwalne

  • Frezer CNC - operator / programista

    • Kobiór
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    • praca od zaraz
    • Poszukujemy pracowników na stanowisko Frezer CNC.

      Zakres obowiązków

      • programowanie Frezarek CNC w programach Cam/Cad
      • ustawianie maszyn, dobór mocowań oraz parametrów
      • kontrola wykonywanych przez siebie detali za pomocą przyrządów pomiarowych
      • utrzymywanie swojego stanowiska pracy w należytym porządku

      Wymagania

      • znajomość rysunku technicznego
      • mile widziana znajomość j. angielskiego
      • mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku pracy
      • dobra organizacja pracy
      • zdolności analityczne, dokładność i sumienność

      Oferujemy

      • Jednostkowa – małoseryjna produkcja " duże możliwości rozwoju w programowaniu oraz ustawianiu maszyn
      • konkurencyjne wynagrodzenie
      • kartę Multisport
      • weekendy z pizzą
      • grupowe ubezpieczenie na życie NN
      • praca w systemie 3 zmianowym

Pracodawcy w Kobiórze