Czy to Twoja firma?

Szalpol praca

Legionowo

Od ponad trzech dekad, my, w Szalpol, z dumą dostarczamy naszym międzynarodowym klientom najwyższej jakości produkty mleczne i dodatki do żywności. Nasza podróż rozpoczęła się w 1987 roku w malowniczym Legionowie, niedaleko Warszawy, gdzie nasze korzenie wciąż głęboko tkwią w tradycji i pasji do doskonałości.

Jako firma rodzinna, założona przez Andrzeja Szalę, zawsze kierowaliśmy się wartościami, które uczyniły nas wiarygodnym, rzetelnym i zaufanym partnerem w branży. Nasze doświadczenie i profesjonalizm to fundament, na którym budujemy długotrwałe relacje z dostawcami i klientami.

Nasza oferta to bogactwo smaków i jakości. Od proszków mlecznych i serwatkowych, przez różnorodne sery, aż po masło konfekcjonowane i mleko UHT – każdy produkt jest wyrazem naszego zaangażowania w dostarczanie tylko tego, co najlepsze. Dzięki własnemu zapleczu magazynowo-produkcyjnemu, które spełnia najwyższe standardy, jesteśmy w stanie zachować kontrolę nad jakością i świeżością naszych produktów.

Nasze produkty przemierzają świat, docierając do klientów w Azji, Afryce i Ameryce Południowej, co świadczy o naszej silnej pozycji na rynku międzynarodowym. Jesteśmy dumni, że możemy reprezentować polską jakość na tak wielu szerokościach geograficznych.

W Szalpol rozumiemy, że innowacja idzie w parze z tradycją. Dlatego też nieustannie śledzimy nowinki technologiczne i wprowadzamy rozwiązania, które pozwalają nam utrzymywać produkty na najwyższym poziomie weterynaryjno-sanitarnym. To nasze zobowiązanie wobec bezpieczeństwa i zdrowia naszych konsumentów.

Jesteśmy dumni z tego, co osiągnęliśmy, ale patrzymy w przyszłość z nieukrywanym entuzjazmem. W Szalpol wierzymy, że najlepsze dopiero przed nami, a nasza historia to nie tylko przeszłość, ale i obietnica tego, co możemy zaoferować jutro. Zapraszamy do współpracy i odkrywania z nami świata doskonałych smaków i najwyższej jakości produktów mlecznych.

Szalpol najczęściej poszukuje kandydatów
- w kategoriach zawodowych:
sprzedaż / zakupy administracja biurowa / praca biurowa

Oferty pracy Szalpol

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca Szalpol

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Firma najczęściej oferuje

  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Elastyczny czas pracy

Data aktualizacji: 12.05.2023

Mapa Szalpol

Siedziba główna

Szalpol poszukuje najczęściej pracowników na stanowiska

Praca Szalpol - oferty archiwalne

  • Poszukujemy pracownika do działu handlu międzynarodowego

    Szalpol
    • Warszawa
    • umowa zlecenie
    • pełny etat
    • praca zdalna
    • praca od zaraz
    • Zakres obowiązków

      - jedynym obowiązkiem jest sprzedaż towarów oferowanych przez firmę Szalpol

      Wymagania

      - znajomość języka angielskiego na poziomie zaawansowany

      - bardzo mile widziane jest doświadczenie w branży mleczarskiej oraz dodatków do żywności

      - umiejętność prowadzenia rozmów handlowych

      - znajomość zasad handlu międzynarodowego

      - doświadczenie w handlu międzynarodowym

      - odpowiedzialność

      - umiejętność nawiązywania kontaktów

      - dostępność

      Oferujemy

      - wynagrodzenie w formie wysokiej prowizji

      - praca zdalna w formie kontaktu mailowego/telefonicznego

      - brak ingerencji w organizację pracy

      - brak sztywnego planu dnia

      - wieloletnie doświadczenie

      - dostęp do dostawców z całego świata

      - kapitał potrzebny do przeprowadzenia transakcji handlowych

Pracodawcy w Legionowie