S2-Group Sp. z .o.o

Czy to Twoja firma?

S2-Group Sp. z .o.o praca

Rydułtowy

W sercu przemysłowej Rydułtów, gdzie innowacja spotyka się z tradycją, znajduje się nasza firma - S2-Group. Jesteśmy dumni, że możemy być częścią dynamicznie rozwijającej się branży motoryzacyjnej, dostarczając naszym klientom nie tylko części i akcesoria do pojazdów, ale także oferując kompleksowe usługi konserwacji i naprawy zarówno samochodów, jak i motocykli.

Nasza działalność nie ogranicza się jedynie do bezpośredniej obsługi klientów. Rozumiemy, że w dzisiejszych czasach wygoda i dostępność są kluczowe, dlatego też rozszerzyliśmy nasze usługi o sprzedaż internetową i wysyłkową. Dzięki temu nasi klienci mogą cieszyć się naszymi produktami bez konieczności opuszczania domu.

Jesteśmy świadomi, że nasza działalność wpływa na otaczające nas środowisko, dlatego podjęliśmy decyzję o promowaniu i wdrażaniu rozwiązań proekologicznych. Produkty, które oferujemy, wykonane są z materiałów pochodzących z recyklingu, co stanowi wyraz naszego zaangażowania w ochronę naszej planety.

Rozumiemy również, jak ważna jest logistyka w dzisiejszym świecie, dlatego w naszej ofercie znajduje się również transport drogowy towarów. Zapewniamy, że każda przesyłka dotrze na czas i w nienaruszonym stanie, ponieważ wiemy, jak ważne jest to dla naszych klientów.

Nasza oferta wynajmu i dzierżawy maszyn oraz urządzeń to kolejny sposób, w jaki staramy się wyjść naprzeciw oczekiwaniom rynku. Rozumiemy, że nie zawsze opłaca się kupować drogie sprzęty na własność, dlatego proponujemy elastyczne rozwiązania, które pomagają naszym klientom osiągnąć ich cele biznesowe.

W S2-Group wierzymy, że sukces jest wynikiem ciężkiej pracy, innowacyjności i odpowiedzialności. Każdego dnia dążymy do tego, aby nasze usługi były synonimem niezawodności i najwyższej jakości. Zapraszamy do współpracy i dołączenia do grona naszych zadowolonych klientów. Razem możemy tworzyć lepszą przyszłość dla nas wszystkich.

S2-Group Sp. z .o.o najczęściej poszukuje kandydatów
- w kategoriach zawodowych:
sprzedaż / zakupy

Oferty pracy S2-Group Sp. z .o.o

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca S2-Group Sp. z .o.o

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Firma najczęściej oferuje

  • Atrakcyjne wynagrodzenie

Podane powyżej benefity nie są oficjalnym elementem oferty pracy. Zostały wyselekcjonowane na podstawie historycznych ogłoszeń za pomocą algorytmów sztucznej inteligencji.
Data aktualizacji: 12.05.2023

Mapa S2-Group Sp. z .o.o

Siedziba główna

Praca S2-Group Sp. z .o.o - oferty archiwalne

  • Sprzedawca części samochodowych z doświadczeniem minium pół na stanowisku sprzedawca części.

    • 4 600-6 000 zł / mies.
    • Rydułtowy
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    • praca od zaraz
    • Zakres obowiązków

      Obsługa klientów w sklepie

      Katalogowanie i zamawianie części.

      Wymagania

      Poszukiwany pracownik z doświadczeniem minimum pół roku przy sprzedaży części samochodowych.

      Oferujemy

      Atrakcyjne wynagrodzenie

      Wolne weekendy, pracujemy od pon-pt

Pracodawcy w Rydułtowach