Czy to Twoja firma?

SKLEPY WIELOBRANŻOWE MARIAN ŻUREK praca

Radzionków

Od ponad dwóch dekad jesteśmy dumnym przedstawicielem lokalnego handlu w Radzionkowie. Nasza przygoda rozpoczęła się 3 lutego 1998 roku, kiedy to SKLEPY WIELOBRANŻOWE MARIAN ŻUREK otworzyły swoje drzwi dla pierwszych klientów. Od tego czasu nieustannie dążymy do tego, aby nasze półki uginały się od produktów najwyższej jakości, spełniając oczekiwania nawet najbardziej wymagających konsumentów.

Specjalizujemy się w oferowaniu bogatego asortymentu, który obejmuje towary spożywcze, chemiczne oraz szeroki wybór alkoholi. Jesteśmy dumni, że możemy zapewnić naszym klientom wygodę zakupów wszystkiego, czego potrzebują, w jednym miejscu. Nasze zezwolenia na sprzedaż napojów alkoholowych w różnych przedziałach procentowych są gwarancją, że każdy miłośnik dobrego trunku znajdzie coś dla siebie.

Zawsze stawiamy na jakość i zadowolenie klienta, co jest naszym niepisanych kodeksem. Nasza oferta jest starannie dobierana, aby zaspokoić potrzeby naszych klientów, którzy szukają zarówno codziennych zakupów, jak i specjalnych produktów na wyjątkowe okazje. Jesteśmy lokalnym punktem, który łączy tradycję z nowoczesnością, dostarczając produkty, które są cenione zarówno przez mieszkańców Radzionkowa, jak i przez odwiedzających nas gości.

Zapraszamy do odwiedzenia nas i doświadczenia osobistej obsługi, która jest sercem naszej działalności. W Sklepach Wielobranżowych Marian Żurek zawsze jesteście Państwo traktowani jak sąsiedzi, a nie tylko klienci. To tutaj, gdzie jakość spotyka się z tradycją, a zakupy stają się przyjemnością.

SKLEPY WIELOBRANŻOWE MARIAN ŻUREK najczęściej poszukuje kandydatów
- na stanowiskach:
Sprzedawca Radzionków
- w kategoriach zawodowych:
sprzedaż / zakupy

Oferty pracy SKLEPY WIELOBRANŻOWE MARIAN ŻUREK

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca SKLEPY WIELOBRANŻOWE MARIAN ŻUREK

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Mapa SKLEPY WIELOBRANŻOWE MARIAN ŻUREK

Siedziba główna

Statystyki odwiedzin opublikowanych ogłoszeń i profilu pracodawcy

Odwiedziny w ostatnich 10 miesiącach

Profil firmy:
SKLEPY WIELOBRANŻOWE MARIAN ŻUREK
najczęściej odwiedzają kandydaci z miast:

  1. Gliwice
  2. Łódź
  3. Warszawa
  4. Piekary Śląskie
  5. Radzionków
  6. Tarnówskie Góry
  7. Wrocław

Data aktualizacji: 01.06.2024

Praca SKLEPY WIELOBRANŻOWE MARIAN ŻUREK - oferty archiwalne

  • Sprzedawca, kasjer

    • Radzionków
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    • zatrudnięsprzedawcę do sklepu spożywczego w Radzionkowie ul.Kużaja 43 , możliwość przyuczenia.

      Zakres obowiązków

      obsługa kasy, lotto, wykładanie towarów

      Wymagania

      miła obsługa ,punktualność.

      Oferujemy

      oferujemy możliwość nauki zawodu i stałą pracę.

    • praca od zaraz
    • bez doświadczenia
    • zatrudnię sprzedawcę do sklepu spożywczego w Radzionkowie ul.Kużaja 43 , możliwość przyuczenia.

      obsługa kasy , lotto , wykładanie towarów.

      Wymagania

      miła obsługa , punktualność

      Oferujemy

Pracodawcy w Radzionkowie