Czy to Twoja firma?

MPS-MECHANIK sp. z o.o. praca

Katowice

Jesteśmy MPS-MECHANIK, twoim zaufanym partnerem w świecie nowoczesnych tworzyw sztucznych. Nasza przygoda zaczęła się w 2010 roku i od tego czasu nieustannie rozwijamy nasze kompetencje, aby dostarczać produkty najwyższej jakości. Nasza siedziba znajduje się w sercu przemysłowego Katowic, gdzie codziennie tworzymy i dostarczamy rozwiązania, które napędzają innowacje w różnych branżach.

Specjalizujemy się w produkcji detali i wyrobów z tworzyw sztucznych konstrukcyjnych. Nasze produkty są nie tylko standardowe, ale także specjalne, dostosowane do indywidualnych potrzeb naszych klientów. W naszej ofercie znajdziesz szeroki asortyment półfabrykatów, które z powodzeniem znajdują zastosowanie w wielu sektorach gospodarki. Od przemysłu spożywczego, przez maszynowy, aż po farmaceutyczny - nasze tworzywa są wszechstronne i niezawodne.

Jesteśmy dumni z faktu, że od ponad dekady uczestniczymy w programie Rzetelna Firma. To dla nas nie tylko wyróżnienie, ale przede wszystkim potwierdzenie naszego zaangażowania w budowanie transparentnych relacji z klientami i partnerami biznesowymi.

Nasza załoga to zespół doświadczonych specjalistów, którzy są prawdziwymi ekspertami w dziedzinie tworzyw sztucznych. Ich wiedza i umiejętności są kluczem do naszego sukcesu i pozycji, którą zajmujemy na polskim rynku. Dzięki nim możemy pochwalić się wysoką jakością naszych produktów, które spełniają wszelkie wymagane atesty i dopuszczenia.

W MPS-MECHANIK wiemy, że świat nie stoi w miejscu, dlatego nieustannie inwestujemy w rozwój i innowacje. Chcemy, aby nasze produkty były nie tylko funkcjonalne, ale także przyczyniały się do zrównoważonego rozwoju i były bezpieczne dla środowiska.

Zapraszamy do współpracy i poznania pełnej gamy naszych możliwości. Razem możemy tworzyć lepszą przyszłość, wykorzystując potencjał, jaki dają nowoczesne tworzywa sztuczne.

MPS-MECHANIK SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ najczęściej poszukuje kandydatów
- w kategoriach zawodowych:
produkcja / przemysł praca fizyczna

Oferty pracy MPS-MECHANIK SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca MPS-MECHANIK SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

MPS-MECHANIK SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ poszukuje najczęściej pracowników na stanowiska

Praca MPS-MECHANIK SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ - oferty archiwalne

  • Tokarz

    MPS-MECHANIK SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
    • Katowice
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    • Zakres obowiązków

      - Praca na tokarce manualnej.
      - Godziny pracy: 6:00-14:00, 14:00-22:00.

      Wymagania

      • Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe
      • Inne wymagania: Wymagane doświadczenie zawodowe min. 5 lat na stanowisku tokarza manualnego.

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 4 000 do 6 000 PLN
      • Opis wynagrodzenia: Wynagrodzenie: 4000 - 6000 zł/btutto. Praca na umowę o pracę na początek na okres próbny do trzech
      • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną

Pracodawcy w Katowicach