Czy to Twoja firma?

Spirystus Konrad Stus praca

Myślenice

Witaj w świecie wyjątkowych smaków i aromatów, które oferuje "Spirystus Konrad Stus" – nasz sklep zlokalizowany w malowniczych Myślenicach. Jesteśmy dumni, że możemy zaprosić Cię do miejsca, gdzie pasja do whisky jest tak samo wielka, jak nasze zaangażowanie w poszukiwanie i oferowanie wyjątkowych destylatów.

Nasza oferta to nie tylko szeroki wybór whisky, ale przede wszystkim selekcja rzemieślniczych i unikalnych trunków, które zadowolą nawet najbardziej wymagających koneserów. Każda butelka w naszym sklepie to opowieść o tradycji, staranności i mistrzostwie – wartości, które są dla nas równie ważne, co same destylaty.

Chociaż nie możemy podzielić się z Tobą naszą historią czy misją, to możemy zapewnić, że każde spotkanie z naszym produktem to doświadczenie, które łączy ludzi o podobnych zainteresowaniach i smaku. Pragniemy, aby "Spirystus Konrad Stus" był miejscem, gdzie zarówno entuzjaści whisky, jak i osoby dopiero rozpoczynające swoją przygodę z tym szlachetnym trunkiem, mogły odkrywać, uczyć się i dzielić swoją pasją.

W Myślenicach stworzyliśmy przestrzeń, gdzie jakość idzie w parze z autentycznością. Choć nie posiadamy międzynarodowej obecności czy rozpoznawalnych certyfikatów, nasze zaangażowanie w dostarczanie wyjątkowych whisky jest naszym znakiem rozpoznawczym.

Zapraszamy Cię do odwiedzenia nas w Myślenicach, aby osobiście przekonać się o bogactwie oferty, którą dla Ciebie przygotowaliśmy. Niech każdy łyk whisky z "Spirystus Konrad Stus" będzie podróżą do świata, gdzie liczy się smak, jakość i niepowtarzalne doświadczenia.

Spirystus Konrad Stus najczęściej poszukuje kandydatów
- na stanowiskach:
Sprzedawca Myślenice
- w kategoriach zawodowych:
sprzedaż / zakupy

Oferty pracy Spirystus Konrad Stus

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca Spirystus Konrad Stus

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

  • Specjalista ds. sprzedaży na rynek niemiecki

    RK Exclusive Doors
    • Bielsko-Biała
    • umowa o pracę
    Polecana
    Dodana
  • Consultant Metalworking Industry

    Alfleth Engineering
    • 5 000-7 000 zł / mies.
    • Katowice
    • praca od zaraz
    Polecana
    Dodana
  • Asystent managera

    LOUD GROUP Karolina Leszczyńska
    • Kraków
    • bez doświadczenia
    Polecana Popularna
    Dodana

Mapa Spirystus Konrad Stus

Siedziba główna

Praca Spirystus Konrad Stus - oferty archiwalne

  • Młodszy specjalista/ Sprzedawca Al.Capone

    Spirystus Konrad Stus
    • 3 010-4 500 zł / mies.
    • Myślenice
    • pełny etat
    • запрошуємо працівників з України
    • Zakres obowiązków

      -Fachowa obsługa klienta
      -Utrzymanie dostępności półkowej
      -Utrzymanie porządku
      -Przyjmowanie dostaw
      -Rozwój zawodowy

      Wymagania

      - Chęci poszerzania swojej wiedzy z zakresu asortymentu sklepu

      - Gotowości do pracy w systemie zmianowym Od poniedziałku do soboty 05:-14:30 ; 14:30-00:00 - szczegóły w rozmowie.

      - Mile widziane doświadczenie FMCG

      - Rzetelność i uczciwość

      - Umiejętność pracy w zespole oraz komunikatywność

      - Silnej motywacji do wyznaczonych celów

      - Sprawność fizyczna (przyjmowanie dostaw - skrzynki piwa ważą ponad 15KG, Układanie towaru na półkach również z drabiny itp.)

      Oferujemy

      - Wynagrodzenie w systemie premiowym już od pierwszego miesiąca

      - Stabilną i interesującą pracę - poszukujemy osób do długotrwałej współpracy

      - Możliwość awansu zawodowego

      - Pakiet szkoleń

      - Konkursy i wyjazdy firmowe

      - Umowa o pracę

Pracodawcy w Myślenicach