Czy to Twoja firma?

GALICYJSKA FUNDACJA WSPARCIE, INTEGRACJA, ROZWÓJ praca

Kraków

Od ponad dekady jesteśmy dumną częścią krakowskiej społeczności, inspirując i edukując poprzez naszą pasję do nauki i rozwoju. Galicyjska Fundacja "Wsparcie, Integracja, Rozwój" to więcej niż tylko nazwa – to obietnica ciągłego wsparcia naszych kursantów i studentów w ich zawodowym i osobistym rozwoju.

Nasza historia rozpoczęła się w 2006 roku, kiedy to postanowiliśmy odpowiedzieć na rosnące potrzeby edukacyjne w Małopolsce. Od tamtej pory, z naszą siedzibą w sercu Krakowa, nieustannie poszerzamy ofertę, aby sprostać oczekiwaniom zarówno rynku pracy, jak i naszych uczniów. Z dumą możemy powiedzieć, że zatrudniamy zespół od 11 do 50 wykwalifikowanych pracowników, którzy każdego dnia przekładają naszą misję w rzeczywistość.

Specjalizujemy się w organizacji studiów podyplomowych, które nadają kwalifikacje dla nauczycieli, a także prowadzimy kursy dla asystentów osób niepełnosprawnych. Nasze Centrum Aktywności Seniorów to miejsce, gdzie doświadczenie spotyka się z młodością ducha, a każdy senior ma szansę na rozwój i integrację.

W naszej ofercie znajdziecie szeroką gamę kursów i szkoleń, które są starannie przygotowywane z myślą o potrzebach specjalistów i wymaganiach rynku. Jesteśmy przekonani, że profesjonalna kadra i wygodne warunki nauki – zarówno stacjonarne, jak i online – to klucz do sukcesu naszych studentów.

Nasza Fundacja to nie tylko miejsce nauki, to przestrzeń, gdzie innowacja i jakość idą w parze. Posiadamy w pełni wyposażoną bazę lokalową i jesteśmy przygotowani do prowadzenia zajęć w formie zdalnej, co pozwala nam na elastyczne dostosowanie się do zmieniających się warunków i potrzeb naszych kursantów.

Jesteśmy dumni z naszej pozycji na rynku małopolskim i z tego, że nasza specjalizacja w organizacji studiów podyplomowych dla nauczycieli jest naszym znakiem rozpoznawczym. To właśnie nasze zaangażowanie w rozwój edukacji i wsparcie dla każdego, kto pragnie się rozwijać, sprawia, że każdego dnia piszemy kolejny rozdział naszej historii.

Zapraszamy do dołączenia do naszej społeczności – razem możemy więcej.

GALICYJSKA FUNDACJA WSPARCIE, INTEGRACJA, ROZWÓJ najczęściej poszukuje kandydatów
- w kategoriach zawodowych:
medycyna / farmacja / zdrowie media / pr / reklama / marketing

Oferty pracy GALICYJSKA FUNDACJA WSPARCIE, INTEGRACJA, ROZWÓJ

Praca alert - powiadomienia

Praca GALICYJSKA FUNDACJA WSPARCIE, INTEGRACJA, ROZWÓJ

Mapa GALICYJSKA FUNDACJA WSPARCIE, INTEGRACJA, ROZWÓJ

Siedziba główna

GALICYJSKA FUNDACJA WSPARCIE, INTEGRACJA, ROZWÓJ poszukuje najczęściej pracowników na stanowiska

Statystyki odwiedzin opublikowanych ogłoszeń i profilu pracodawcy

Odwiedziny w ostatnich 10 miesiącach

Profil firmy:
GALICYJSKA FUNDACJA WSPARCIE, INTEGRACJA, ROZWÓJ
najczęściej odwiedzają kandydaci z miast:

  1. Kraków
  2. Kazimierza Wielka
  3. Rzeszów
  4. Nowy Targ
  5. Warszawa

Data aktualizacji: 01.06.2024

Praca GALICYJSKA FUNDACJA WSPARCIE, INTEGRACJA, ROZWÓJ - oferty archiwalne

  • Logopeda

    • Gorzów Wielkopolski
    • umowa o pracę
    • Zakres obowiązków

      Usprawnienie motoryki aparatu artykulacyjno- oddechowego, rozwijanie funkcji słuchowych, zasobu słownictwa

      Wymagania

      • Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat), kierunek: Logopedia
      • Uprawnienia: Prawo jazdy kat. B
      • Inne wymagania: doświadczenie 5 lat pracy z dziećmi

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 70 PLN
  • Asystent osoby niepełnosprawnej

    • Kraków

      a) pomoc osobie niepełnosprawnej w wykonywaniu czynności dnia codziennego;
      b) pomoc osobie niepełnosprawnej w wyjściu, powrocie lub dojazdach z uczestnikiem programu w wybrane przez uczestnika miejsca;
      c) pomoc osobie niepełnosprawnej w załatwieniu spraw urzędowych;
      d) pomoc w korzystaniu z dóbr kultury (tj. muzeum, teatr, kino, galerie sztuki, wystawy itp.);
      e) pomoc w zaprowadzaniu i przyprowadzaniu dzieci z orzeczeniem o niepełnosprawności do/z placówki oświatowej;
      f) inne czynności związane z pomocą osobom z niepełnosprawnością w wykonywaniu codziennych czynności oraz funkcjonowaniu w życiu społecznym;
      g) uczestniczenie w posiedzeniach zespołów konsultacyjnych i problemowych w sprawach osoby objętej wsparciem.

      Wymagania

      • Wykształcenie: średnie ogólnokształcące

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 28,99 PLN

    • Kraków
    • pełny etat

      może być uchodźca
      Pomoc osobie niepełnosprawnej w wykonywaniu czynności dnia codziennego (m.in. w wyjściu, powrocie lub dojazdach na wybrane przez podopiecznego miejsca, w załatwieniu spraw urzędowych, w korzystaniu z dóbr kultury, w zaprowadzaniu i przyprowadzaniu dzieci z orzeczeniem o niepełnosprawności do/z placówki oświatowej; w funkcjonowaniu w życiu społecznym),
      2. Uczestniczenie w posiedzeniach zespołów konsultacyjnych i problemowych w sprawach osoby objętej wsparciem.

      Wymagania

      Oferujemy

      • Opis wynagrodzenia: mogą być osoby z gr. inwalidzką godziny pracy do uzgodnienia
      • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką godzinową

Pracodawcy w Krakowie