NOWBUD

NOWBUD praca

Kraków

NOWBUD najczęściej poszukuje kandydatów
- na stanowiskach:
Inżynier budowy Kraków
- w kategoriach zawodowych:
budownictwo / architektura / geodezja

Oferty pracy NOWBUD

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca NOWBUD

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Mapa NOWBUD

Siedziba główna

Zaplecze

Praca NOWBUD - oferty archiwalne

  • Inżynier Budowy

    NOWBUD
    • Kraków
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    • praca od zaraz
    • bez doświadczenia
    • 4 000-5 000 zł / mies.
    • O nas

      Kim jesteśmy, co robimy?

      Jako generalny wykonawca inwestycji budowlanych działamy na rynku od 1992 r. Realizujemy obiekty mieszkalne, użyteczności publicznej, usługowe i produkcyjne. Specjalizujemy się w budowie nowych obiektów oraz rozbudowach, modernizacjach i remontach obiektów już istniejących.

      Obecnie poszukujemy do swojego zespołu otwartej osoby na stanowisko Inżyniera budowy.

      Poznaj nas na: nowbud.krakow.pl

      Zakres obowiązków

      • Wsparcie kierownika budowy w koordynowaniu i nadzorze nad robotami budowlanymi,
      • Koordynacja działań zespołu robotników i podwykonawców
      • Monitorowanie postępu prac
      • Zapewnienie przestrzegania przepisów BHP i PPOŻ na placu budowy
      • Współpraca z kierownikami budowy, inżynierami budowlanymi,
      • Odpowiedzialność za bezpieczeństwo i prawidłowe funkcjonowanie placu budowy
      • Realizacja innych zadań zleconych przez przełożonych.

      Wymagania

      • Preferowani absolwenci Politechniki Krakowskiej – kierunek budownictwo
      • Umiejętności czytania i interpretowania dokumentacji technicznej
      • Komunikatywności i umiejętności pracy w zespole
      • Umiejętności organizacji pracy i zarządzania czasem
      • Gotowości do pracy w terenie
      • Samodzielność, efektywność i nastawienie na realizację celów
      • Znajomości oprogramowania MS Office i AutoCad

      Oferujemy

      • Stabilną pracę oraz możliwość rozwoju zawodowego,
      • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę,
      • Przyjazną atmosferę pracy,
      • Pakiet świadczeń dodatkowych
      • Benefity
        • dofinansowanie zajęć sportowych
        • prywatna opieka medyczna
        • ubezpieczenie na życie
        • paczki świąteczne
        • możliwość uzyskania uprawnień

Pracodawcy w Krakowie