Czy to Twoja firma?

LINAREM CISOWSKI SPÓŁKA KOMANDYTOWO-AKCYJNA praca

Kraków
LINAREM CISOWSKI SPÓŁKA KOMANDYTOWO-AKCYJNA najczęściej poszukuje kandydatów
- w kategoriach zawodowych:
praca fizyczna administracja biurowa / praca biurowa

Oferty pracy LINAREM CISOWSKI SPÓŁKA KOMANDYTOWO-AKCYJNA

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca LINAREM CISOWSKI SPÓŁKA KOMANDYTOWO-AKCYJNA

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Mapa LINAREM CISOWSKI SPÓŁKA KOMANDYTOWO-AKCYJNA

Siedziba główna

LINAREM CISOWSKI SPÓŁKA KOMANDYTOWO-AKCYJNA poszukuje najczęściej pracowników na stanowiska

Praca LINAREM CISOWSKI SPÓŁKA KOMANDYTOWO-AKCYJNA - oferty archiwalne

  • Pracownik magazynu

    LINAREM CISOWSKI SPÓŁKA KOMANDYTOWO-AKCYJNA
    • Kraków
    • umowa zlecenie
    • dodatkowa/dorywcza
    • praca od zaraz
    • Działamy już w branży odstraszania zwierząt dobrych parę lat i znamy się na rzeczy jak mało kto. Nauczyła nas tego długa praktyka i stały kontakt z klientem.

      Dostarczamy najnowszych i najbardziej skutecznych rozwiązań. Pomagamy naszym klientom w znalezieniu najlepszego, właściwego do sytuacji rozwiązania. Mamy świadomość, że ludzie często spotykają się z problemem natrętnych zwierząt po raz pierwszy. Dlatego do każdego problemu podchodzimy indywidualnie, dzieląc się swoją wiedzą i doświadczeniem.

      Chcemy Ci pomóc jak najszybciej dlatego dokładamy wszelkich starań, żebyś znalazł u nas to czego szukasz, żeby nigdy nie zabrakło dla Ciebie towaru a zamówienie dotarło tak szybko jak to tylko możliwe.

      W związku z dynamicznym rozwojem firmy obecnie poszukujemy pracowników na stanowisko: magazynier.

      Zakres obowiązków

      • pakowanie produktów

      • kompletowanie zamówień

      • wydawanie spakowanych paczek firmom kurierskim

      • rozkładanie dostaw zgodnie z ich przyporządkowaniem

      • utrzymanie czystości na stanowisku pracy oraz porządki magazynowe

      Wymagania

      • Dokładność i skrupulatność w wykonywaniu powierzonych zadań, weryfikacja poprawności przyjęć i wysyłek towarów

      • Umiejętności komunikacyjne oraz współpracy w dynamicznym zespole

      • Odpowiedzialne podejście do obowiązków, w tym dbałość o porządek i bezpieczeństwo w magazynie

      • Gotowość do pracy w systemie zmianowym lub w weekendy, gdy jest to wymagane

      • Doświadczenie w pracy na stanowisku Pracownik magazynu lub podobnej roli będzie dużym atutem

      Oferujemy

      • zatrudnienie na podstawie umowy zlecenia 28,50 zł/godz. (brutto)

      • narzędzia i odzież roboczą niezbędną do pracy

      • elastyczne godziny pracy (w zakresie 6:00 - 20:00)
      • miłą atmosferę oraz pracę w zgranym zespole

      Benefity:

      • zniżki na firmowe produkty i usługi
      • spotkania integracyjne
      • kawa / herbata
      • parking dla pracowników
      • paczki świąteczne

Pracodawcy w Krakowie