Mondi Wierzbica Sp. z o.o.

Magazynier/Operator wózka widłowego Wierzbica koło Radomia

  • Wierzbica, mazowieckie pow. radomski

Magazynier

Umowa o pracę

Pełny etat

Pracownik fizyczny

Praca od zaraz

Mondi jest światową grupą branży opakowaniowej i papierniczej, aktywnie kształtującą przyszłość, dostarczającą zrównoważone rozwiązania na miarę potrzeb.

Do naszego zakładu w Wierzbicy poszukujemy osoby na stanowisko :

MAGAZYNIERA/OPERATORA WÓZKA WIDŁOWEGO

Zakres obowiązków

  • Rozładunek dostaw surowców, załadunek towarów,

  • Rejestracja produkcji przy stanowisku komputerowym,

  • Obsługa paletyzatora,

  • Praca w systemie 2 zmianowym.

Wymagania

  • Wykształcenie min. zawodowe (preferowane techniczne),

  • Uprawnienia na wózek widłowy.

  • Umiejętność obsługi komputera w zakresie podstawowym,

  • Zaangażowanie,

  • Odpowiedzialność, dobra współpraca.

Oferujemy

  • Praca na pełen etat w oparciu o umowę o pracę,

  • Atrakcyjne wynagrodzenie,

  • Praca w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,

  • Możliwość podnoszenia kwalifikacji i zdobywania praktycznego doświadczenia,

  • Niezbędne szkolenia,

  • Pakiet socjalny.

Dodatkowo:

  • Basen
  • Bilety do kina
  • Możliwość skorzystania z siłowni i fitnessu
  • Zakładowy fundusz świadczeń socjalnych

Bądź częścią naszej przyszłości. Aplikuj teraz…

Skontaktuj się z nami!

  • Administratorem danych osobowych jest Mondi Wierzbica Sp. z o.o. 26-680 Wierzbica Rzeczków-Kolonia 76, NIP: 5252066952. Moje dane osobowe przetwarzane są w celu rekrutacji przez Administratora. Wiem, że przysługują mi następujące prawa: prawo żądania dostępu do swoich danych, prawo do ich sprostowania, prawo do usunięcia danych, prawo do ograniczenia przetwarzania, prawo do wniesienia sprzeciwu oraz prawo do przenoszenia danych. Więcej informacji na temat przetwarzania danych osobowych, znajduje się w Polityce Prywatności Administratora.
  • Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu rekrutacji  zgodnie z art. 6 ust.1 lit. A Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych).„
    Jednocześnie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.
Dodana
Wygasa (za 21 dni)