• Nowy Targ, małopolskie pow. nowotarski

Księgowy

Umowa o pracę

Pełny etat

Zakres obowiązków

Umowa o pracę na czas nieokreślony

Wymagania

  • Wykształcenie: średnie zawodowe
  • Uprawnienia: Prowadzenie księgowości pełnej,rzetelność, zaangażowanie, systematyczność, wysoka kultura osobista,prowadzenie księgowości
  • Inne wymagania: Umiejętność 2 : samodzielne, zgodnie z obowiązującymi przepisami prowadzenie uproszczonej i pełnej księgowości obsługiwanych Klientów
    Umiejętność 1 : umiejętność naliczania wynagrodzeń, sporządzania sprawozdań, listy płac, deklaracji ZUS, dokumentacji kadrowo-płacowej, KPiR i ew. śr. trwałych
    Inne : Nasze wymagania: Jesteśmy otwarci na każdą grupę wiekową - również na osoby 50+ / Wyłącznie biegła w mowie i piśmie znajomość języka polskiego (nie wymagamy absolutnie znajomości języków obcych) / Wykształcenie co najmniej średnie / Pozytywne nastawienie do życia ;) / Rozwinięte zdolności interpersonalne (wysoki poziom komunikacji oraz kultury osobista / Wysokie nastawienie na realizację celów
  • Przeznaczone wyłącznie dla osób zarejestrowanych w urzędzie pracy: nie

Oferujemy

  • Wynagrodzenie brutto: od 8 000 PLN
  • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną
CBOP
Dodana
Wygasa (za 5 miesięcy)