Visa

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę.
Data wygaśnięcia oferty: 20.07.2024
Empire Nord Groupe Sp. z o.o.

Główny księgowy / Główna księgowa

  • Umowa o pracę
    9 500-10 500 zł brutto / mies.
  • Bielsko-Biała, śląskie

Księgowy

Umowa o pracę

Pełny etat

Specjalista (mid/regular)

Praca stacjonarna

Empire Nord Groupe to podmiot o ugruntowanej pozycji na rynku branży chemicznej i tworzyw sztucznych. Dzięki bliskim relacjom zarówno z dostawcami jak i przetwórcami od lat skutecznie realizujemy łańcuch dostaw dla w/w podmiotów. Jesteśmy zaufanymi partnerami na rodzimym jak i zagranicznym rynku.

W związku z dynamicznym rozwojem firmy poszukujemy dodatkowych osób, które wraz z aktualnym zespołem zgranych ludzi pomogą nam realizować zakładane cele.

Zakres obowiązków

  • Prowadzenie ksiąg rachunkowych spółki zgodnie z obowiązującymi regulacjami rachunkowymi oraz podatkowymi (pełna księgowość)
  • Przygotowanie i księgowanie zapisów księgowych (rozliczenia międzyokresowe, rozliczenia przedpłat, transakcje bankowe, amortyzacja, odsetki, transakcje skarbowe, FAKTORING)
  • Nadzór nad prawidłowością rozliczeń podatkowych, sporządzanie deklaracji (m.in. VAT, CIT, VAT-UE, PIT, PCC, GUS, ZUS)
  • Potwierdzanie i uzgadnianie sald z kontrahentami
  • Kontrola formalna, merytoryczna i rachunkowa dowodów księgowych
  • Monitorowanie zmian w przepisach prawa podatkowego oraz ich bieżące wdrażanie
  • Nadzór nad prawidłowym obiegiem, komplementowaniem i archiwizacją dokumentów księgowych
  • Weryfikacja dokumentów pod względem podatkowym i rachunkowym
  • Dokładne i terminowe przeprowadzanie procesu zamknięcia miesiąca i roku

Wymagania

  • Wykształcenie wyższe kierunkowe (finanse, ekonomia, rachunkowość)
  • Min. 3 lata doświadczenia w działach księgowości
  • Dokładność, systematyczność, terminowość i doskonała organizacja pracy własnej
  • Znajomość programu Comarch Optima, Exel

Oferujemy

  • stabilną pracę z umową na czas nieokreślony
  • atrakcyjne wynagrodzenie
  • samodzielne i odpowiedzialne stanowisko pracy
  • możliwość rozwoju
  • niezbędne narzędzia do pracy
  • aktywne uczestnictwo w rozwoju firmy
  • minimum formalności
  • Administratorem danych osobowych jest Empire Nord Groupe Sp. z o.o. 43-300 Bielsko-Biała Karpacka 24/B18, NIP: 9372666970. Moje dane osobowe przetwarzane są w celu rekrutacji przez Administratora. Wiem, że przysługują mi następujące prawa: prawo żądania dostępu do swoich danych, prawo do ich sprostowania, prawo do usunięcia danych, prawo do ograniczenia przetwarzania, prawo do wniesienia sprzeciwu oraz prawo do przenoszenia danych. Więcej informacji na temat przetwarzania danych osobowych, znajduje się w Polityce Prywatności Administratora.
  • Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Empire Nord Groupe Sp. z o.o. 43-300 Bielsko-Biała Karpacka 24/B18, NIP: 9372666970 zawartych w załączonych dokumentach aplikacyjnych (w tym wizerunku), na potrzeby bieżącej rekrutacji. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdym czasie wycofana. Dodatkowo wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w załączonych dokumentach aplikacyjnych (w tym wizerunku), na potrzeby przyszłych rekrutacji przez okres 12 miesięcy. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdym czasie wycofana.

Visa