Montaż elementów w zakładzie produkcyjnym (bawaria, niemcy)

  • Niemcy zagranica

Monter

Umowa o pracę

Pełny etat

Zakres obowiązków

Umowa o pracę na czas określony

Wymagania

  • Inne wymagania: meldunek w Polsce, mile widziane: uprawnienia na wózki widłowe (UDT), osoby z samochodem.

    Firma oferuję: legalne, długofalowe zatrudnienie w ramach umowy o pracę na kontraktach prowadzonych przez nas od blisko 30 lat, wynagrodzenie dla osób bez doświadczenia staruje od 13 euro/h + 1 euro dodatku za nocną zmianę, podwyżka po okresie próbnym +1 euro/h. Terminowe wynagrodzenie wypłacane w Euro do 10-tego każdego miesiąca, urlop wypoczynkowy płatny w Euro, bezpłatne zakwaterowanie (z dostępem do Internetu), dojazd do pracy, narzędzia, odzież pracowniczą oraz środki BHP, pracę w hali przez cały rok, niezależnie od pogody, wsparcie polskiego kierownika na każdym etapie współpracy w pracy, w urzędzie, u lekarza itp. Pełne ubezpieczenie w ZUS oraz oddelegowanie w ramach A1, podatki od wynagrodzeń odprowadzane są w Niemczech, dodatkowe ubezpieczenie na życie UNIQA. Możliwość ubiegania się o zwrot podatku w Niemczech.

    Zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (EU) z dn. 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych (RODO) informuję, że:
    1.Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest Firma EXBUD Mobility Sp. z o.o. reprezentowana przez Prezesa Zarządu, 25-561 Kielce, ul. Piwowarska 30.
    2.Kontakt z Inspektorem Danych Osobowych: e-mail: it@abi-net.pl
    3.Klauzula informacyjna znajduje się na stronie:
  • Przeznaczone wyłącznie dla osób zarejestrowanych w urzędzie pracy: nie

Oferujemy

  • Wynagrodzenie brutto: od 56 PLN
  • Opis wynagrodzenia: Stawka od 13 euro/h + 1 euro dodatku za nocną zmianę.
  • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką godzinową
CBOP
Dodana
Wygasa (za 20 dni)