KFC Polska

Pracownik restauracji KFC

  • Rzędziwojowice, opolskie pow. opolski

Pracownik fizyczny

Umowa o pracę, umowa zlecenie

Pełny etat

Praca stacjonarna

Praca od zaraz

Bez doświadczenia

Jako oryginalny brand, przyciągamy osobowości,

które każdego dnia wnoszą swój charakter i energię do pracy.

Bądź sobą i tylko sobą - oryginalny Ty w KFC!

Pracownik restauracji KFC Rzędziwojowice + zwrot za transport

Zakres obowiązków

  • Mistrz smaku: Przygotowywanie pysznych produktów KFC.
  • Ambasador gościnności: Kompletowanie i serwowanie zamówień.
  • Strażnik jakości: Pielęgnacja sprzętu i utrzymanie krystalicznej czystości przy Twoim stanowisku pracy.

Wymagania

  • Zapał i entuzjazm: Twoja energia i chęć do nauki są dla nas bezcenne!
  • Pozytywne nastawienie: Twoje otwarte serce i uśmiech to Twoja supermoc.
  • Duch zespołu: Współpraca to klucz do oryginalnego sukcesu.

Oferujemy

  • Elastyczny grafik - Ty decydujesz, kiedy pracujesz.
  • Posiłek pracowniczy - ciesz się oryginalnym smakiem, który tworzysz.
  • Twoje zaangażowanie przekłada się na atrakcyjne wynagrodzenie i premie, zawsze wypłacane na czas.
  • 20% więcej za pracę w godzinach 22:30-6:30.
  • Premia za polecanie znajomych.
  • Pakiet szkoleń - odkryj w sobie mistrza: wszystkiego Cię nauczymy!
  • Rozwój kompetencji - bo z nami zdobędziesz umiejętności, które nadadzą smaku Twojej karierze.
  • Nauka języków obcych – każdy pracownik ma dostęp do platformy językowej
  • Atrakcyjny pakiet benefitów (m.in. Karta Medicover Sport).
  • 25 % zniżki na do naszych restauracji i kawiarni: KFC, Pizza Hut, Burger King, Starbucks.
  • Umowę dostosowaną do Ciebie: umowę zlecenie dla studentów poniżej 26 roku życia lub umowę o pracę.

  • Elastyczny czas pracy
  • Karta MultiSport
  • Program poleceń pracowników
  • Przyjazna atmosfera
  • Spotkania integracyjne
  • Stabilne warunki zatrudnienia
  • System premiowy
  • Szkolenia, kursy, konferencje
  • Szkolenie stanowiskowe
Dowiedz się więcej o pracodawcy
  • Administratorem danych osobowych jest AmRest Sp. z o.o. 53-332 WROCŁAW ul. Powstańców Sląskich 15-17, NIP: 5260211104. Moje dane osobowe przetwarzane są w celu rekrutacji przez Administratora. Wiem, że przysługują mi następujące prawa: prawo żądania dostępu do swoich danych, prawo do ich sprostowania, prawo do usunięcia danych, prawo do ograniczenia przetwarzania, prawo do wniesienia sprzeciwu oraz prawo do przenoszenia danych. Więcej informacji na temat przetwarzania danych osobowych, znajduje się w Polityce Prywatności Administratora.
  • Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez AmRest Sp. z o.o. 53-332 WROCŁAW ul. Powstańców Sląskich 15-17, NIP: 5260211104 zawartych w załączonych dokumentach aplikacyjnych (w tym wizerunku), na potrzeby bieżącej rekrutacji. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdym czasie wycofana. Dodatkowo wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w załączonych dokumentach aplikacyjnych (w tym wizerunku), na potrzeby przyszłych rekrutacji przez okres 12 miesięcy. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdym czasie wycofana.
Dodana
Wygasa (za 15 dni)