• Miszewo, pomorskie pow. kartuski

Pracownik produkcji

Umowa o pracę

Pełny etat

Pracownik fizyczny

Praca stacjonarna

Praca od zaraz

Zakres obowiązków

  • Wykonywanie czynności związanych z wytwarzaniem wyrobów produkowanych w Zakładzie wg zatwierdzonych procedur i instrukcji.
  • Przestrzeganie przepisów BHP, ppoż i ochrony środowiska.
  • Obsługa urządzeń produkcyjnych i pomocniczych związanych z produkcją.
  • Udział w wyznaczonych pracach konserwacyjno – naprawczych.
  • Utrzymanie porządku, czystości na hali produkcyjnej, miejscu składowania odpadów oraz w innych miejscach związanych z pracami produkcyjnymi.
  • Inne zadania w zalezności od potrzeb zakładu i korporacji.

Wymagania

  • Gotowość do pracy trzyzmianowej.
  • Dokładność i spostrzegawczość.
  • Sumienność wykonywanych zadań.
  • Komunikatywność i zaangażowanie.
  • Mile widziane uprawnienia do obsługi urządzeń transportu bliskiego (wózki widłowe, wciągniki i wciągarki)

Oferujemy

  • stabilność zatrudnienia
  • mozliwość rozwoju w środowisku międzynarodowym
  • atrakcyjny pakiet świadczeń socjalnych
  • Administratorem danych osobowych jest INEOS Composites Poland Sp. z o.o. 80-297 Banino Miszewo, ul. Gdyńska 40, NIP: 5252625334. Moje dane osobowe przetwarzane są w celu rekrutacji przez Administratora. Wiem, że przysługują mi następujące prawa: prawo żądania dostępu do swoich danych, prawo do ich sprostowania, prawo do usunięcia danych, prawo do ograniczenia przetwarzania, prawo do wniesienia sprzeciwu oraz prawo do przenoszenia danych. Więcej informacji na temat przetwarzania danych osobowych, znajduje się w Polityce Prywatności Administratora.
  • Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO).
    Wyrażam również zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez INEOS Composites Poland w ramach przyszłych rekrutacji.
Dodana
Wygasa (za 21 dni)