• Gdańsk, pomorskie

Pracownik produkcji

Umowa o pracę

Pełny etat

Pracownik fizyczny

Praca stacjonarna

Praca od zaraz

Bez doświadczenia

Zakłady Mięsne NOWAK poszukują pracownika produkcji – peklowacza do swojego zespołu!

Zakres obowiązków

  • Prowadzenie procesu nastrzykiwania surowca.
  • Prowadzenie procesu rozdrabniania zgodnie z procesem produkcyjnym.
  • Prowadzenie procesu masowania zgodnie z parametrami dla danego asortymentu.
  • Przestrzeganie reżimu sanitarnego oraz wymagań i przepisów w zakresie bezpieczeństwa i higieny pracy

Wymagania

  • Umiejętność pracy w zespole.
  • Komunikatywność.
  • Odpowiedzialność.
  • Książeczka sanitarno-epidemiologiczna

Oferujemy

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • Praca w stabilnej firmie z kilkudziesięcioletnią tradycją
  • Możliwość skorzystania z opieki medycznej w LUX MED, ubezpieczenia na życie w PZU oraz karty Multisport
  • Paczki świąteczne
  • Administratorem danych osobowych jest Zakłady Mięsne Nowak Sp. z o.o., 80-180 Gdańsk Knyszyńska 16a, NIP: 5932355879. Moje dane osobowe przetwarzane są w celu rekrutacji przez Administratora. Wiem, że przysługują mi następujące prawa: prawo żądania dostępu do swoich danych, prawo do ich sprostowania, prawo do usunięcia danych, prawo do ograniczenia przetwarzania, prawo do wniesienia sprzeciwu oraz prawo do przenoszenia danych. Więcej informacji na temat przetwarzania danych osobowych, znajduje się w Polityce Prywatności Administratora.
  • Na CV prosimy o umieszczenie poniższej klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych (w tym wizerunek twarzy w postaci fotografii) podanych przeze mnie w procesie rekrutacyjnym, w tym w dokumentach rekrutacyjnych, przez spółkę Zakłady Mięsne Nowak Sp. z o.o., 80-180 Gdańsk Knyszyńska 16a, NIP: 5932355879 będących Współadministratorami moich danych osobowych do celów rekrutacji, w której biorę udział, w tym na udostępnienie podanych przeze mnie danych osobowych potencjalnym pracodawcom, w tym pracodawcom użytkownikom zgodnie z art. 6 ust. 1 lit. a Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z 27.04.2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) (Dz.Urz. UE L 119, s. 1).
Dodana
Wygasa (za 21 dni)