SMART-HR

Kierownik Wydziału Produkcyjnego

  • Gliwice, śląskie

Kierownik produkcji

Umowa o pracę

Pełny etat

Kierownik

Praca stacjonarna

Rekrutacja zdalna

Praca od zaraz

SMART-HR - Jesteśmy Agencją Rekrutacyjną realizującą ambitne projekty rekrutacyjne dla naszych Klientów. Cechuje nas precyzja w działaniu oraz krótki czas realizacji zleceń.

Dla naszego klientamiędzynarodowej firmy produkcyjnej, w związku z intensywnym rozwojem, poszukujemy osoby na stanowisko:

Miejsce pracy: Gliwice, woj. śląskie

Zakres obowiązków

  • Koordynowanie i zarządzanie procesem produkcyjnym: realizacja planu produkcyjnego, kontrola wydajności i jakości produkcji,
  • Zarządzanie zespołem pracowników,
  • Wdrażanie nowych projektów w podległym wydziale,
  • Rozwijanie i wdrażanie nowych technologii do procesu produkcji,
  • Nadzór nad istniejącymi procesami produkcyjnymi,
  • Analiza zdolności produkcyjnych podległego wydziału,
  • Bieżąca analiza i optymalizacja procesów – redukcja kosztów i poprawa jakości procesów,
  • Sporządzanie raportów i analiz na potrzeby spółki.

Wymagania

  • Wykształcenia technicznego: średniego lub wyższego na kierunkach: mechanika, budowa maszyn, technologia spawalnictwa lub pokrewne,
  • Co najmniej 5 lat doświadczenia na stanowisku kierowniczym w firmie z branży konstrukcji stalowych,
  • Praktycznego doświadczenia w zarządzaniu zespołem produkcyjnym (m.in. delegowanie i egzekwowanie, organizowanie pracy, motywowanie, angażowanie, rekrutacja, planowanie rozwoju, informacja zwrotna,),
  • Dobrej znajomości j. angielskiego pozwalającej na swobodną komunikację ustną,
  • Praktycznej znajomości narzędzi Lean Management,
  • Dobrej znajomości pakietu Office.

Oferujemy

  • Zatrudnienie w ramach umowy o pracę na pełen etat w stabilnej i dynamicznie rozwijającej się firmie,
  • Ciekawą pełną wyzwań pracę w międzynarodowym środowisku,
  • Możliwość rozwoju zawodowego,
  • Atrakcyjny pakiet wynagrodzeń i niezbędne narzędzia pracy,
  • Pakiet benefitów (w tym opieka medyczna, etc),
  • Pakiet szkoleń (w tym językowych),
  • Pozytywną i wspierająca atmosferę pracy.
Dowiedz się więcej o pracodawcy
  • Administratorem danych osobowych jest Smart HR Anna Pycia-Pytlik 40-750 Katowice ul. Leszczynowa 5a, NIP: 9542335687. Moje dane osobowe przetwarzane są w celu rekrutacji przez Administratora. Wiem, że przysługują mi następujące prawa: prawo żądania dostępu do swoich danych, prawo do ich sprostowania, prawo do usunięcia danych, prawo do ograniczenia przetwarzania, prawo do wniesienia sprzeciwu oraz prawo do przenoszenia danych. Więcej informacji na temat przetwarzania danych osobowych, znajduje się w Polityce Prywatności Administratora.
  • Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w moim CV przez SMART-HR z siedzibą w Katowicach, do celów związanych z procesem rekrutacji zgodnie z Ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o Ochronie Danych Osobowych (Dz. U. 2018 r. poz. 1000). Wyrażam także zgodę na udostępnianie moich danych osobowych potencjalnym pracodawcom oraz innym podmiotom związanym z procesami rekrutacyjnymi. Przysługuje mi prawo dostępu do moich danych i ich poprawiania."

    Posiadamy wpis do Rejestru Agencji Zatrudnienia nr 9901.
Dodana
Wygasa (za 27 dni)