WISS

Frezer

  • Bielsko-Biała, śląskie

Frezer

Umowa o pracę

Pełny etat

Pracownik fizyczny

Praca od zaraz

Запрошуємо працівників з України

frezer

Inżynieria Samochodów Specjalnych  jest wiodącym producentem samochodów specjalnych w Europie. W chwili obecnej oferta WISS oparta jest na dwóch podstawowych filarach:

- produkcja samochodów specjalnych: pożarniczych, dla policji, wojska,

- usługi kooperacyjne w zakresie gięcia i laserowej obróbki (cięcia) blach.

Zakres obowiązków

Firma zatrudni frezera.

Wymagania

  • znajomość rysunku technicznego oraz narzędzi pomiarowych,
  • chęć nauki i rozwoju,

Oferujemy

  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
  • stałą pensję oraz premię uznaniową,
  • dodatek frekwencyjny,
  • przyuczenie do wykonywania pracy na stanowisku oraz możliwość zdobycia nowych umiejętności
  • możliwość odbycia kursów
  • pakiet świadczeń socjalnych : karta Multisport, ubezpieczenie zdrowotne PZU, itp.
  • Karta MultiSport
  • Pakiet socjalny
  • Przyjazna atmosfera
  • Ubezpieczenie grupowe
Dowiedz się więcej o pracodawcy
Video
  • KLAUZULA INFORMACYJNA

    1. Dane osobowe kandydatów będą przetwarzane przez „Wawrzaszek ISS Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością” spółka komandytowa z siedzibą w Bielsku-Białej, przy ulicy Leszczyńskiej 22, wpisana do rejestru przedsiębiorców KRS pod numerem 0000539689, posiadająca numer NIP 9372637477 i numer REGON 241784124, nr tel. (33) 827 08 00. Kontakt w kwestii danych osobowych: rodo@wiss.com.pl

    2. Dane osobowe będą przetwarzane na podstawie Kodeksu pracy. Jeżeli kandydat zamieści dodatkowe dane osobowe przekraczające zakres wynikający z Kodeksu pracy, to przetwarzanie ich będzie odbywać się na podstawie zgody kandydata. Dodatkowo, jeżeli kandydat wyrazi odrębną, dobrowolną zgodę, jego CV będzie przetwarzane także na potrzeby przyszłych rekrutacji.

    3. Wyrażone zgody mogą zostać cofnięte w dowolnym momencie i bez podawania przyczyny, lecz bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania przed cofnięciem zgody.

    4. Kandydat ma prawo do dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia oraz przeniesienia, wniesienia skargi do organu nadzorczego.

    5. Pełna informacja o ochronie danych osobowych Kandydatów do pracy, w tym o wszystkich przysługujących prawach oraz sposobie ich realizacji, znajduje się pod adresem www.wiss.com.pl/files/dokumenty/KLAUZULA_Kandydaci_do_pracy.pdf

  • Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez:"Wawrzaszek ISS Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością" Spółka komandytowa , ul. Leszczyńska 22 , 43-300 Bielsko-Biała, NIP: 937-263-74-77zawartych w załączonych dokumentach aplikacyjnych (w tym wizerunku), na potrzeby bieżącej rekrutacji. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdym czasie wycofana.Dodatkowo wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w załączonych dokumentach aplikacyjnych (w tym wizerunku), na potrzeby przyszłych rekrutacji przez okres 12 miesięcy. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdym czasie wycofana.
Dodana
Wygasa (za 26 dni)