Pracownicy Budowlani Sp. z o.o.

Elektryk/Elektromonter - wyjazd z Grudziądza

  • Umowa o pracę
    10 000-12 000 zł netto / mies.
  • Kontrakt B2B
    12 000-14 000 zł netto (+ VAT) / mies.
  • Grudziądz, kujawsko-pomorskie pow. Grudziądz

Elektryk

Umowa o pracę, kontrakt b2b

Pełny etat

Pracownik fizyczny

Praca hybrydowa

Rekrutacja zdalna

Pracodawca nie wymaga CV

Praca od zaraz

Запрошуємо працівників з України

BERKER DOMINIS Sp. z o.o. to właściciel marki PracownicyBudowlani.pl. Jesteśmy firmą, która od 20 lat zajmuje się marketingiem personalnym i rekrutacją pracowników. Od 8 lat skupiamy się wyłącznie na branży budowlanej, a dzięki swojemu doświadczeniu skutecznie wspieramy firmy budowlane w prowadzonych rekrutacjach. W ciągu ostatnich 4 lat pomogliśmy 2247 osobom znaleźć pracę u naszych Klientów. Z nami branża budowlana stoi przed Tobą otworem.

Nr wpisu do rejestru 13 471

Renomowana firma, działająca w branży budowlanej i elektrycznej od ponad 30 lat, poszukuje osób na stanowisko:

Elektryk/Elektromonter

Miejsce pracy: całe Niemcy.

Baza wyjazdowa: Grudziądz i okolice (możliwość zabrania osób mieszkających po drodze do Niemiec wspólnym transportem, bez konieczności przyjazdu do Grudziądza).

Wynagrodzenie: 10.000-12.000 netto/msc

Osoby zainteresowane proszę o kontakt telefoniczny 536 548 851. Nie odbieram? Napisz SMS o treści "Grudziądz" - na pewno oddzwonię!

Zakres obowiązków

  • Montaż wewnętrznych instalacji elektrycznych oraz sygnalizacji pożaru, kontroli dostępu, systemów sygnalizacji włamania, informatycznych,
  • Budowa linii zasilających kablowych.

Wymagania

  • Doświadczenie w pracy jako elektromonter/elektryk (minimum roczne),
  • Mile widziane aktualne uprawnienia SEP do 1 kV,
  • Umiejętność czytania rysunków technicznych,
  • Mile widziane prawo jazdy kategorii B,
  • Mile widziana znajomość języka angielskiego lub niemieckiego,
  • Zaangażowanie oraz chęć do pracy.

Oferujemy

  • Zatrudnienie bezpośrednio u pracodawcy na podstawie umowy o pracę/B2B,
  • Pracowniczy program emerytalny,
  • Busy, narzędzia oraz odzież ochronną na budowie,
  • Darmowe zakwaterowanie z pełnym wyposażeniem,
  • Atrakcyjne wynagrodzenie (10.000-12.000 netto miesięcznie),
  • Zjazdy co 3 tygodnie do Polski,
  • Przejazdy do Polski i do Niemiec na koszt firmy.
Dowiedz się więcej o pracodawcy
  • KRAZ 13 471
    Klikając w przycisk „Aplikuj” lub w inny sposób wysyłając zgłoszenie rekrutacyjne do BEREKER DOMINIS Sp. z o.o., zgadzasz się na przetwarzanie Twoich danych osobowych zawartych w zgłoszeniu rekrutacyjnym w celu prowadzenia rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu. Jeżeli nie chcesz, abyśmy przetwarzali dodatkowe dane o Tobie, nie umieszczaj ich w swoich dokumentach.
Dodana
Wygasa (za 27 dni)