BFK Kuchnie

Projektant

  • Bielsko-Biała, śląskie

Projektant

Umowa o pracę

Pełny etat

Specjalista (mid/regular)

Praca stacjonarna

Praca od zaraz

Projektant

BFK Kuchnie - nowy wymiar kuchni w Bielsku-Białej.

  • BFK KUCHNIE producent mebli do wszystkich pomieszczeń

    • kuchnie na wymiar

    • szafy zabudowane

    • meble do mieszkań, biur, gabinetów

    W związku z rozwojem i rosnącą ilością zamówień, poszukujemy pracownika na stanowisko:

    PROJEKTANT / KONSTRUKTOR

Zakres obowiązków

  • projektowanie mebli metalowych oraz z płyty meblowej,

  • projektowanie nowych wyrobów, prototypowanie, optymalizacja oraz wdrożenie do produkcji seryjnej,

  • przygotowywanie oraz nadzór nad dokumentacją produkcyjną,

  • wykonywanie kalkulacji powykonawczej,

  • przedmiary pomieszczeń u klientów

Wymagania

  • doświadczenie w projektowaniu w programie CAD 3D,

  • dobra znajomość rysunku technicznego,

  • duże zaangażowanie w wykonywaną pracę,

  • wysoka kultura osobista,

  • prawo jazdy kat.B

Oferujemy

  • szkolenie branżowe z używanych w firmie programów,

  • elastyczne godziny pracy,

  • praca w Bielsku-Białej,

  • stabilne zatrudnienie w stałym zespole,

  • umowa o pracę na pełny etat,

  • atrakcyjne i stabilne wynagrodzenie.

  • Administratorem danych osobowych jest BFK Kuchnie Lucyna Lis 43-300 Bielsko-Biała Okrzei 2, NIP: 9372538491. Moje dane osobowe przetwarzane są w celu rekrutacji przez Administratora. Wiem, że przysługują mi następujące prawa: prawo żądania dostępu do swoich danych, prawo do ich sprostowania, prawo do usunięcia danych, prawo do ograniczenia przetwarzania, prawo do wniesienia sprzeciwu oraz prawo do przenoszenia danych. Więcej informacji na temat przetwarzania danych osobowych, znajduje się w Polityce Prywatności Administratora.
  • Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez BFK Kuchnie Lucyna Lis ul. Okrzei 2 43-300 Bielsko-Biała NIP 9372538491, REGON 380063138 zawartych w załączonych dokumentach aplikacyjnych (w tym wizerunku), na potrzeby bieżącej rekrutacji. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdym czasie wycofana. Dodatkowo wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w załączonych dokumentach aplikacyjnych (w tym wizerunku), na potrzeby przyszłych rekrutacji przez okres 12 miesięcy. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdym czasie wycofana.
Dodana
Wygasa (za 1 miesiąc)