• Bielsko-Biała, śląskie

Projektant

Umowa o pracę

Pełny etat

Specjalista (mid/regular)

Praca stacjonarna

Projektant

Firma MULTIKO powstała w 2003 roku i od początku swojej działalności działa na rynku okiennej i drzwiowej stolarki budowlanej.

Firma Multiko Architekura Okien poszukuje projektanta.

Zakres obowiązków

Wykonywanie projektów wykonawczych ślusarki ALU w środowisku CAD.
Analiza dokumentacji technicznej (budowlanej).

Współpraca w zespole.

Wymagania

znajomość programu CAD

Mile widziana znajomość programu revit lub sketchup

Oferujemy

  • pracę przy najciekawszych projektach budowlanych w całej Polsce i nie tylko
  • elastyczne godziny pracy
  • prywatny pakiet opieki medycznej

  • Administratorem danych osobowych jest Multiko S.C. 43-391 Mazańcowice Mazańcowice 57, NIP: 5471981193. Moje dane osobowe przetwarzane są w celu rekrutacji przez Administratora. Wiem, że przysługują mi następujące prawa: prawo żądania dostępu do swoich danych, prawo do ich sprostowania, prawo do usunięcia danych, prawo do ograniczenia przetwarzania, prawo do wniesienia sprzeciwu oraz prawo do przenoszenia danych. Więcej informacji na temat przetwarzania danych osobowych, znajduje się w Polityce Prywatności Administratora.
  • Multiko S.C.Mazańcowice 5743-391 Mazańcowice
Dodana
Wygasa (za 24 dni)