Specjalista ds. Sprzedaży

  • Warszawa, mazowieckie

Specjalista ds. sprzedaży

Umowa zlecenie

Pełny etat

Specjalista (mid/regular)

Praca stacjonarna

Praca hybrydowa

Praca od zaraz

Poszukujemy doświadczonego pracownika w zakresie sprzedaży kosmetyków profesjonalnych do gabinetów kosmetycznych i medycyny estetycznej w Warszawie oraz na terenie Polski.

Biuro w Warszawie.

Zakres obowiązków

Twój zakres obowiązków

  • 1. Koordynacja procesów sprzedażowych poprzez:
  • 1.1. tworzenie koncepcji i narzędzi wspomagających Dział Sprzedaży
  • 1.2 udział w rozwoju i wdrażaniu projektów wspierających sprzedaży
  • 2. Analizy, raportowanie oraz prezentacje
  • 2.1 raportowanie oraz przygotowywanie cyklicznych analiz oraz raportów w rozbiciu na poszczególne Kanały Sprzedaży w zakresie:
  • a. realizacji planów sprzedaży
  • b. realizacji działań promocyjnych
  • c. innych danych sprzedażowych wskazanych przez przełożonego
  • 2.2 opracowywanie rekomendacji wynikających z wyżej opisanych raportów
  • 2.3 przygotowywanie comiesięcznych prezentacji z podsumowaniem wszystkich bieżących działań z wykorzystaniem dostępnych raportów, wniosków i rekomendacji
  • 3. Przygotowywanie oraz opracowywanie komunikatów organizacyjnych i sprzedażowych w ramach Kanałów Sprzedaży
  • 4. Koordynacja przepływu informacji pomiędzy poszczególnymi kanałami.
  • 5. Koordynowanie czynności administracyjno – organizacyjnych.

Wymagania

  • 1-2 letnie doświadczenie na stanowisku specjalista/-ka w działach sprzedaży w branży sprzedaży kosmetykow
  • Bardzo dobra znajomość pakietu Microsoft Office (Excel, Powerpoint)
  • Kompetencje analityczne oraz finansowe (P&L)
  • Język angielski w stopniu B1

Oferujemy

  • Zdobywanie doświadczenia w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku kosmetykow dla salonow kosmetologicznych
  • Możliwość rozwoju zawodowego w firmie o wysokich standardach, w otoczeniu profesjonalistów i przyjaznej atmosfery
  • Stabilne zatrudnienie
  • Pracę w zgranym i doświadczonym zespole służącym pomocą i otwartym na dzielenie się wiedzą
  • Administratorem danych osobowych jest Sp ZOO Compliment 01-031 Warszawa 61/244 Jana Pawła II, NIP: . Moje dane osobowe przetwarzane są w celu rekrutacji przez Administratora. Wiem, że przysługują mi następujące prawa: prawo żądania dostępu do swoich danych, prawo do ich sprostowania, prawo do usunięcia danych, prawo do ograniczenia przetwarzania, prawo do wniesienia sprzeciwu oraz prawo do przenoszenia danych. Więcej informacji na temat przetwarzania danych osobowych, znajduje się w Polityce Prywatności Administratora.
  • Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Sp ZOO Compliment 01-031 Warszawa 61/244 Jana Pawła II, NIP: zawartych w załączonych dokumentach aplikacyjnych (w tym wizerunku), na potrzeby bieżącej rekrutacji. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdym czasie wycofana. Dodatkowo wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w załączonych dokumentach aplikacyjnych (w tym wizerunku), na potrzeby przyszłych rekrutacji przez okres 12 miesięcy. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdym czasie wycofana.
Dodana
Wygasa (za 25 dni)