Czy to Twoja firma?

sp. z o.o. Compliment praca

Warszawa
Sp ZOO Compliment najczęściej poszukuje kandydatów
- w kategoriach zawodowych:
sprzedaż / zakupy

Oferty pracy Sp ZOO Compliment

Praca alert - powiadomienia

Praca Sp ZOO Compliment

  • Specjalista ds. Sprzedaży

    Sp ZOO Compliment
    • Warszawa
    • umowa zlecenie
    • pełny etat
    • praca od zaraz
    Dodana

Mapa Sp ZOO Compliment

Adres rejestrowy

Praca Sp ZOO Compliment - oferty archiwalne

    • 4 000-10 000 zł / mies.
    • Warszawa
    • Poszukujemy doświadczonego pracownika w zakresie sprzedaży kosmetyków profesjonalnych do gabinetów kosmetycznych i medycyny estetycznej w Warszawie oraz na terenie Polski.

      Biuro w Warszawie.

      Zakres obowiązków

      Twój zakres obowiązków

      • 1. Koordynacja procesów sprzedażowych poprzez:
      • 1.1. tworzenie koncepcji i narzędzi wspomagających Dział Sprzedaży
      • 1.2 udział w rozwoju i wdrażaniu projektów wspierających sprzedaży
      • 2. Analizy, raportowanie oraz prezentacje
      • 2.1 raportowanie oraz przygotowywanie cyklicznych analiz oraz raportów w rozbiciu na poszczególne Kanały Sprzedaży w zakresie:
      • a. realizacji planów sprzedaży
      • b. realizacji działań promocyjnych
      • c. innych danych sprzedażowych wskazanych przez przełożonego
      • 2.2 opracowywanie rekomendacji wynikających z wyżej opisanych raportów
      • 2.3 przygotowywanie comiesięcznych prezentacji z podsumowaniem wszystkich bieżących działań z wykorzystaniem dostępnych raportów, wniosków i rekomendacji
      • 3. Przygotowywanie oraz opracowywanie komunikatów organizacyjnych i sprzedażowych w ramach Kanałów Sprzedaży
      • 4. Koordynacja przepływu informacji pomiędzy poszczególnymi kanałami.
      • 5. Koordynowanie czynności administracyjno – organizacyjnych.

      Wymagania

      • 1-2 letnie doświadczenie na stanowisku specjalista/-ka w działach sprzedaży w branży sprzedaży kosmetykow
      • Bardzo dobra znajomość pakietu Microsoft Office (Excel, Powerpoint)
      • Kompetencje analityczne oraz finansowe (P&L)
      • Język angielski w stopniu B1

      Oferujemy

      • Zdobywanie doświadczenia w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku kosmetykow dla salonow kosmetologicznych
      • Możliwość rozwoju zawodowego w firmie o wysokich standardach, w otoczeniu profesjonalistów i przyjaznej atmosfery
      • Stabilne zatrudnienie
      • Pracę w zgranym i doświadczonym zespole służącym pomocą i otwartym na dzielenie się wiedzą

Pracodawcy w Warszawie