Visa

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę.
Data wygaśnięcia oferty: 11.08.2024
THOMAG Industrieservice GmbH

Betoniarz - Zbrojarz - Cieśla

  • Niemcy zagranica

Betoniarz, Zbrojarz

Umowa o pracę

Pełny etat

Pracownik fizyczny

Praca stacjonarna

Rekrutacja zdalna

Praca od zaraz

Thomag Indrustrieservice GmbH jest niemiecką firmą aktywną na rynku od 2008 roku. Naszą specjalizacją jest zarządzanie zasobami ludzkimi w zakresie pozyskiwania wykwalifikowanej kadry pracowniczej z Polski oraz Niemiec dla naszych klientów.

Współpracujemy z ponad 250 betoniarniami na obszarze całych Niemiec, dzięki temu oferujemy wyjątkowe możliwości zatrudnienia dla naszych pracowników, w dziedzinie produkcji konstrukcji prefabrykowanych.

Jeśli chcesz być częścią naszego zespołu, wyślij nam swoje CV na adres: info@thomag.de .

Dołącz do nas i razem zbudujmy przyszłość!

Zakres obowiązków

  • praca przy produkcji prefabrykatów betonowych różnego rodzaju: ściany, schody, balkony, słupy itd.
  • prace ciesielskie przy szalunkach drewnianych, przycinanie, odmierzanie, dopasowywanie elementów szalunkowych
  • umiejętność czytania rysunku technicznego

Wymagania

  • doświadczenie zawodowe w pracach przy wylewniu betonów lub podobnzch pracach
  • mile widziane wykształcenie zawodowe.
  • Prawo jazdy kat. B. - Dojazdy do pracy
  • Zaangażowanie i sumienność w wykonywaniu powierzonych zadań.
  • Brak nałogów (alkohol, narkotyki).
  • Dyspozycyjność i gotowość do pracy w zespole.

Mile widziane:

  • znajomość języka niemieckiego i/lub angielskiego
  • auto – dojazd do pracy

Oferujemy

  • pracę przy dużych projektach (różne lokalizacje na terenie całych Niemiec)
  • umowa niemiecka, czas próbny 6 miesięcy a potem na czas nieokreślony
  • atrakcyjne wynagrodzenie 15-17 € - w zależności od doświadczenia
  • nieopodatkowaną dietę na zakwaterowanie 20 € dziennie
  • nieopodatkowaną dietę 20€ do 28 € dziennie
  • pomoc w znalezieniu zakwaterowania
  • pomoc w pozyskaniu niemieckiego Kindergeld (250€ na dziecko)
  • pomoc w uzyskaniu ubezpieczenia zdrowotnego
  • opiekę polskojęzycznego koordynatora od początku do końca zatrudnienia
  • zwrot za odzież roboczą do 80 € rocznie po przepracowaniu 3 miesięcy.
  • prowizję za polecenie pracownika do 300 € za osobę
  • premie świąteczne , urlopowe oraz uznaniowe
  • możliwość wypłacenia zaliczki do 200€ po przepracowanym pełnym tygodniu.
  • Administratorem danych osobowych jest THOMAG Industrieservice GmbH 06847 Dessau-Roßlau Ernst-Zindel-Straße 8, NIP: DE359178680. Moje dane osobowe przetwarzane są w celu rekrutacji przez Administratora. Wiem, że przysługują mi następujące prawa: prawo żądania dostępu do swoich danych, prawo do ich sprostowania, prawo do usunięcia danych, prawo do ograniczenia przetwarzania, prawo do wniesienia sprzeciwu oraz prawo do przenoszenia danych. Więcej informacji na temat przetwarzania danych osobowych, znajduje się w Polityce Prywatności Administratora.
  • Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez THOMAG Industrieservice GmbH 06847 Dessau-Roßlau Ernst-Zindel-Straße 8, NIP: DE359178680 zawartych w załączonych dokumentach aplikacyjnych (w tym wizerunku), na potrzeby bieżącej rekrutacji. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdym czasie wycofana. Dodatkowo wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w załączonych dokumentach aplikacyjnych (w tym wizerunku), na potrzeby przyszłych rekrutacji przez okres 12 miesięcy. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdym czasie wycofana.

Visa