Pracownicy Budowlani Sp. z o.o.

Monter prefabrykatów - Betoniarz - Zbrojarz - budowa hali - Niemcy

  • Niemcy zagranica

Betoniarz, Zbrojarz

Umowa o pracę

Pełny etat

Pracownik fizyczny

Praca stacjonarna

Rekrutacja zdalna

Pracodawca nie wymaga CV

Praca od zaraz

BERKER DOMINIS Sp. z o.o. to właściciel marki PracownicyBudowlani.pl. Jesteśmy firmą, która od 20 lat zajmuje się marketingiem personalnym i rekrutacją pracowników. Od 8 lat skupiamy się wyłącznie na branży budowlanej, a dzięki swojemu doświadczeniu skutecznie wspieramy firmy budowlane w prowadzonych rekrutacjach. W ciągu ostatnich 4 lat pomogliśmy 2247 osobom znaleźć pracę u naszych Klientów. Z nami branża budowlana stoi przed Tobą otworem.

Nr wpisu do rejestru 13 471

Prężnie rozwijającą się firmą z siedzibą w Krakowie, specjalizującą się w branży budowlanej, prowadząca ambitne projekty zarówno w Polsce, jak i w Niemczech aktualnie poszukuje do swojego dynamicznego zespołu pracowników na stanowisko:

Montera prefabrykatów

Nie wymagamy znajomości języka niemieckiego.

Miejsce pracy: Niemcy (kilkumiesięczne projekty na terenie całego kraju).

Inwestycje: Budowa hal.

Stawka: na start, zanim Kierownik zobaczy co potrafisz dla osoby, która jest pomocnikiem i musi się jeszcze przyuczyć do zawodu od 11 € na rękę/h, doświadczony monter 12-13,50 € na rękę/h.

Zakres obowiązków

  • Montaż prefabrykatów, łączenie gotowych modułów – budowa hali.

Wymagania

  • Doświadczenie jako monter prefabrykatów,
  • Uprawnienia na zwyżki/podnośniki koszowe – mile widziane,
  • Chęci do pracy i stabilność jako pracownik.

Oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
  • Pracę od poniedziałku do piątku, soboty dla chętnych,
  • Wyjazd do Niemiec, zakwaterowanie oraz dojazdy do pracy – zapewnione opłacone przez pracodawcę, auta służbowe, zakwaterowanie w mieszkaniach lub domach (pokoje 1-2 os.) w pełni wyposażone (lodówka, pralka, zmywarka, TV, internet itp.)
  • Zjazdy do kraju autami służbowymi – możesz zjechać na weekend do domu albo zostać na dłużej, Ty wybierasz,
  • Możliwość wykonania dodatkowych uprawnień,
  • Odzież, narzędzia oraz niezbędne środki ochrony,
  • Premie świąteczne oraz za polecenie pracownika,
  • Bierzesz ślub/urodzi Ci się dziecko – możesz liczyć na nasze wsparcie,
  • Niemiecka kasa urlopowa SOKA-BAU.

Jeśli jesteś osobą, która ceni sobie wyzwania, chce pracować w międzynarodowym środowisku oraz przyczyniać się do sukcesów naszej firmy na obu rynkach, ta oferta jest właśnie dla Ciebie!

Dowiedz się więcej o pracodawcy
  • KRAZ 13 471
    Klikając w przycisk „Aplikuj” lub w inny sposób wysyłając zgłoszenie rekrutacyjne do BEREKER DOMINIS Sp. z o.o., zgadzasz się na przetwarzanie Twoich danych osobowych zawartych w zgłoszeniu rekrutacyjnym w celu prowadzenia rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu. Jeżeli nie chcesz, abyśmy przetwarzali dodatkowe dane o Tobie, nie umieszczaj ich w swoich dokumentach.
Dodana
Wygasa (za 28 dni)