Pracownicy Budowlani Sp. z o.o.

Asystent/młodszy specjalista/Geolog badania terenowe

  • Wyszków, mazowieckie pow. wyszkowski

Geolog

Umowa o pracę

Pełny etat

Pracownik fizyczny

Praca hybrydowa

Rekrutacja zdalna

Pracodawca nie wymaga CV

Praca od zaraz

BERKER DOMINIS Sp. z o.o. to właściciel marki PracownicyBudowlani.pl. Jesteśmy firmą, która od 20 lat zajmuje się marketingiem personalnym i rekrutacją pracowników. Od 8 lat skupiamy się wyłącznie na branży budowlanej, a dzięki swojemu doświadczeniu skutecznie wspieramy firmy budowlane w prowadzonych rekrutacjach. W ciągu ostatnich 4 lat pomogliśmy 2247 osobom znaleźć pracę u naszych Klientów. Z nami branża budowlana stoi przed Tobą otworem.

Nr wpisu do rejestru 13 471

Zakres obowiązków

numerem (029) 717 68 96 lub pisemnie na adres siedziby administratora.

???? **REMEA - Twój nowy kierunek kariery!** ????

Polska firma REMEA, lider w badaniach środowiskowych, geologicznych i geotechnicznych, poszukuje nowych talentów na stanowisko Asystenta/Młodszego Specjalisty/Geologa do badań terenowych.

???? Baza: Brwinów

???? Praca na terenie całej Polski

???? Praca w delegacji

???? Wynagrodzenie: 5000-7500 zł netto/miesiąc (diety + premia + praca w terenie)

**Twoje obowiązki:**

- Obsługa sprzętu do badań (wiertnica/sonda statyczna)

- Pobieranie próbek gruntu i wody

- Dbanie o sprzęt i przegląd

- Rozpoznawanie rodzaju gruntu

Wymagania

- Dyspozycyjność do pracy w delegacji

- Znajomość obsługi wiertnicy lub sondy statycznej

- Dokładność, systematyczność, obowiązkowość

- Chęć rozwoju i nauki nowych technik badawczych i wiertniczych

- Prawo jazdy kat. B (mile widziana kat C)

Oferujemy

- Zatrudnienie na pełen etat + benefity

- Możliwość podnoszenia kwalifikacji

- Możliwość wyjazdu na kontrakty za granicą

- Pracę na nowoczesnych i bezpiecznych maszynach

- Pracę od poniedziałku do piątku

- Zakwaterowanie (2 osoby w pokojach), odzież roboczą

- Posiłek regeneracyjny

**Benefity:**

- Ubezpieczenie na życie UNUM

- Opieka medyczna Allianz

- Karta Multisport

- Świadczenia świąteczne i urlopowe

- Zwrot za bilety komunikacji miejskiej i podmiejskiej

- Zwrot za okulary korekcyjne

- Program lojalnościowy

**UWAGA!** Szukamy osób zdecydowanych na pracę w terenie. Biuro czynne do 16. Po tej godzinie prosimy o SMS, a my oddzwonimy.

???? Kontakt: 502-267-530

Dowiedz się więcej o pracodawcy
  • KRAZ 13 471
    Klikając w przycisk „Aplikuj” lub w inny sposób wysyłając zgłoszenie rekrutacyjne do BEREKER DOMINIS Sp. z o.o., zgadzasz się na przetwarzanie Twoich danych osobowych zawartych w zgłoszeniu rekrutacyjnym w celu prowadzenia rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu. Jeżeli nie chcesz, abyśmy przetwarzali dodatkowe dane o Tobie, nie umieszczaj ich w swoich dokumentach.
Dodana
Wygasa (za 30 dni)