• Gdańsk, pomorskie

Pracownik produkcji

Umowa o pracę

Pełny etat

Zakres obowiązków

Umowa o pracę na okres próbny

Wymagania

  • Wykształcenie: zasadnicze zawodowe
  • Inne wymagania: gotowość do przyuczenia, dyspozycyjność do pracy w systemie 2-zmianowym, zdolności manualne, precyzja, sprawność fizyczna oraz gotowość do pracy z chemią, umiejętność obsługi elektronarzędzi. W przypadku braku znajomości języka polskiego wymagany jest język rosyjski lub ukraiński na poziomie podstawowym.
  • Przeznaczone wyłącznie dla osób zarejestrowanych w urzędzie pracy: nie

Oferujemy

  • Wynagrodzenie brutto: od 35 do 38 PLN
  • Opis wynagrodzenia: pracodawca oferuje: umowę o pracę lub kontrakt B2B, dodatkowe godziny pracy, możliwość nadgodzin 50% i 100% płatnych, podczas rozmowy rekrutacyjnej ustalane jest wynagrodzenie, a także zapewniony zostaje systematyczny wzrost płac, kartę Multisport za ok 30 zł, prywatną opiekę zdrowotną LUXMED za symboliczną 1 zł, możliwość otrzymania nagrody w wysokości 500 lub 1000 PLN za polecenie kompetentnych osób do pracy, dodatkowe ubezpieczenie na życie, praca z ciekawymi projektami i luksusowym produktem, dodatek relokacyjny w wysokości 3000 zł netto, dodatek paliwowy do 250 zł miesięcznie za dojazd własnym autem na odległość minimum 50 km w jedną stronę, transport z Elbląga i okolic, zakwaterowanie w hostelu pracowniczym.
  • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką godzinową
CBOP
Dodana
Wygasa (za 27 dni)