Chcesz zarabiać więcej ? Pracuj z nami w rolnictwie !!

  • Umowa o dzieło
    12 € brutto / godz.
  • Niemcy zagranica

Pracownik fizyczny

Umowa o dzieło

Pełny etat

Praca stacjonarna

Praca przy zbiorach jabłek, winogron i chmielu na terenie Niemiec i Austrii.

Rozpocznij pracę już 10 września 2024 lub później po uzgodnieniu! Dla tych, którzy chcą pracować dłużej, gwarantujemy pracę przez cały rok! Aż do emerytury!

Zakres obowiązków

  • Zbieranie owoców z drzew lub krzewów
  • Sortowanie i pakowanie zebranych owoców
  • Dbaniem o sprzęt używany do zbiorów
  • Przestrzeganie zasad bezpieczeństwa i higieny pracy
  • Wykonywanie prac porządkowych na terenie sadu lub plantacji

Wymagania

  • Dobra kondycja fizyczna
  • Doświadczenie przy zbiorach warzych i owoców
  • Gotowość do pracy na świeżym powietrzu
  • Umiejętność pracy w zespole
  • Dokładność i sumienność w wykonywaniu obowiązków

Oferujemy

  • 12,4 EUR/godzinę. 3000 EUR/miesiąc
  • Nie pobieramy żadnych prowizji !
  • Zapewniamy zakwaterowanie (10EUR/dzień)
  • Zaliczki co tydzień, a wynagrodzenie wypłacane co miesiąc!
  • Administratorem danych osobowych jest Jobbees Polska Spółka z Ograniczoną Odpowiedzialnością 40-012 Katowice Świętego Jana 11/4, NIP: . Moje dane osobowe przetwarzane są w celu rekrutacji przez Administratora. Wiem, że przysługują mi następujące prawa: prawo żądania dostępu do swoich danych, prawo do ich sprostowania, prawo do usunięcia danych, prawo do ograniczenia przetwarzania, prawo do wniesienia sprzeciwu oraz prawo do przenoszenia danych. Więcej informacji na temat przetwarzania danych osobowych, znajduje się w Polityce Prywatności Administratora.
  • Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Jobbees Polska Spółka z Ograniczoną Odpowiedzialnością 40-012 Katowice Świętego Jana 11/4, NIP: zawartych w załączonych dokumentach aplikacyjnych (w tym wizerunku), na potrzeby bieżącej rekrutacji. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdym czasie wycofana. Dodatkowo wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w załączonych dokumentach aplikacyjnych (w tym wizerunku), na potrzeby przyszłych rekrutacji przez okres 12 miesięcy. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdym czasie wycofana.
Dodana
Wygasa (za 1 miesiąc)