Inspektor nadzoru inwestorskiego (sekcja inwestycji sojuszniczych i programowych)

  • Zielona Góra, lubuskie

Budowlaniec

Umowa o pracę

Pełny etat

Zakres obowiązków

Umowa o pracę na czas określony

Wymagania

  • Wykształcenie: średnie zawodowe, inne
  • Inne wymagania: wykształcenie średnie lub wyższe, ogólnobudowlane, 1 rok pracy na stanowisku inspektora nadzoru, uprawnienia budowlane do kierowania i nadzorowania robót budowlanych bez ograniczeń w specjalności konstrukcyjno-budowlanej i/lub drogowe, i/lub mostowej, przynależność do Okręgowej Izby Inżynierów Budownictwa (kandydat może być w trakcie zdobywania uprawnień po odbytej praktyce zawodowej), znajomość ustawy prawo budowlane i wydanych na jej podstawie rozporządzeń oraz przepisów branżowych, praktyczna znajomość obsługi pakietu MSOffice (Word, Excel) samodzielność oraz inicjatywa w działaniu, komunikatywność, umiejętność organizacji pracy własnej oraz pracy w zespole, zdolność analitycznego myślenia, rzetelność odpowiedzialność i pracowitość, mile widziana znajomość języka angielskiego, posiadanie poświadczenia uprawniającego do dostępu do informacji niejawnych, praktyczna znajomość obsługi programu PS Projekt
  • Przeznaczone wyłącznie dla osób zarejestrowanych w urzędzie pracy: nie

Oferujemy

  • Wynagrodzenie brutto: od 7 689 PLN
  • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną
CBOP
Dodana
Wygasa (za 1 miesiąc)