JOBWISE

Spawacz WIG (TIG) z językiem niemieckim. Bezpłatne zakwaterowanie!

  • Umowa o pracę
    3 000-3 000 € netto / mies.
  • Niemcy zagranica

Spawacz

Umowa o pracę

Pełny etat

Pracownik fizyczny

Praca stacjonarna

Agencja pośrednictwa pracy oraz doradztwa personalnego JOBWISE zarejestrowana pod nr KRAZ 30656,
dla jednego ze swoich klientów w Austrii poszukuje :

Spawacz WIG (TIG) z językiem niemieckim

Lokalizacja: Ratyzbona (Niemcy)

Zakres obowiązków

  • czarna stal 250-300 mm
  • spawanie elementów oraz kontrola jakości spawów
  • utrzymanie odpowiednich parametrów spawania, takich jak prąd spawania, napięcie, przepływ gazu osłonowego

Wymagania

  • własne auto
  • znajomośc języka niemieckiego minimum A2 (warunek konieczny)
  • doświadczenie na oferowanym stanowisku
  • aktualne certyfikaty WIG (TIG) mile widziane

    Ważne : Umowa jest podpisywana z Austryiackim pracodawcą natomiast praca odbywa się na terenie Niemiec.

Oferujemy

  • zarobki za m/c przy 168h ok. 3000€-netto
  • możliwość pracy w nadgodzinach
  • stabilną pracę na dłuższy okres
  • austryiacką umowę z pełnym pakietem ubezpieczeń
  • BEZPŁATNE zakwaterowanie w pokoju 1-osobowym
  • dodatek paliwowy
  • w ciągu roku pełnopłatna dodatkowa 13 i 14 pensja!
  • Administratorem danych osobowych jest JOBWISE ŁUKASZ FRANKOWSKI 04-238 Warszawa ul. Szpacza 12/73, NIP: 8871724538. Moje dane osobowe przetwarzane są w celu rekrutacji przez Administratora. Wiem, że przysługują mi następujące prawa: prawo żądania dostępu do swoich danych, prawo do ich sprostowania, prawo do usunięcia danych, prawo do ograniczenia przetwarzania, prawo do wniesienia sprzeciwu oraz prawo do przenoszenia danych. Więcej informacji na temat przetwarzania danych osobowych, znajduje się w Polityce Prywatności Administratora.
  • Wyrażam również zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu prowadzenia tej i przyszłych rekrutacji przez wyżej wskazaną firmę oraz na przechowywanie moich danych w tym celu przez rok.
Dodana
Wygasa (za 28 dni)