Ultraeuropa

Technik utrzymania ruchu

  • Rybarzowice, śląskie pow. bielski

Pracownik utrzymania ruchu

Umowa o pracę

Pełny etat

Specjalista (mid/regular)

Praca stacjonarna

Praca od zaraz

JESTEŚMY PIEKARNIĄ RZEMIEŚLNICZĄ z ponad 25-letnim doświadczeniem w tworzeniu i pieczeniu szerokiej gamy wypieków bez glutenu. Jesteśmy dumni ze swojej tradycji. Chcemy łączyć sprawdzone receptury z najnowszymi trendami i obecnym stylem życia.

Należymy do Finsbury Food Group wiodącego producenta pieczywa na świecie, który ma zakłady produkcyjne w Wielkiej Brytanii oraz dwa zakłady w Polsce w Rybarzowicach i w Żywcu. Spełniamy surowe kryteria jakościowe potwierdzone międzynarodową certyfikacją

Dołącz do nas  i pomóż nam spełniać naszą misję!

ULTRAEUROPA Sp. z o.o. poszukuje osób do pracy na stanowisku Technik utrzymania ruchu

Miejsce pracy: Rybarzowice/Żywiec

Zakres obowiązków

  • Odpowiedzialny za zapewnienie osobistej, codziennej zgodności z systemami bezpieczeństwa i higieny żywności oraz systemami prawnymi i jakościowymi.
  • Zapewnienie ciągłości produkcji (przestoje maszyn utrzymywane na poziomie 2% lub niższym), dzięki planowej konserwacji zapobiegawczej oraz szybkiemu i efektywnemu reagowaniu na awarie.
  • Wdrażanie środków zapobiegających awariom i przedwczesnemu zużyciu maszyn i urządzeń.
  • Identyfikacja ulepszeń, które można wprowadzić na liniach produkcyjnych lub poszczególnych maszynach lub innych operacjach.
  • Zaangażowanie w projekty, ciągłe doskonalenie i projekty poprawy produktywności.
  • Realizacja przeglądów maszyn i urządzeń zgodnie z planowanym harmonogramem konserwacji zapobiegawczej.
  • Wykonywanie prac konserwacyjnych i naprawczych z należytą starannością oraz zgodnie z Systemami Bezpieczeństwa Żywności i BHP oraz prawem i jakością. Raportowanie wykonanych prac konserwacyjnych za pomocą oprogramowania CMMS.
  • Wypełnianie i aktualizacja dokumentacji technicznej.
  • Wykonywanie prac konserwacyjnych i naprawczych zgodnie z zasadami zachowania czystości produkcyjnej (wymagania IFS oraz BRC).
  • Odpowiedzialność za zapewnienie, że warsztat oraz skrzynki narzędziowe są utrzymywane w porządku zgodnie z najwyższymi standardami.

Wymagania

  • Wykształcenie techniczne / mechaniczne.
  • Uprawnienia SEP do 1 kV.
  • Uprawnienia spawalnicze będą dodatkowym atutem.
  • Umiejętność czytania rysunków rysunku technicznego, schematów elektrycznych i pneumatycznych oraz posługiwania się dokumentacja techniczną.
  • Umiejętności dobrej organizacji pracy oraz działania w zespole.
  • Gotowość do pracy w trybie 2-3 zmianowym.

Mile widziane:

  • Książeczka sanitarno-epidemiologiczna.

Oferujemy

  • Szkolenia.

  • Możliwość rozwoju.

  • Fundusz Socjalny.

  • Kawa, Herbata, Mleko, itp. dla pracowników.

  • Ubezpieczenie grupowe.

  • Opieka medyczna.

  • Parking dla Pracowników.

  • Administratorem danych osobowych jest Ultraeuropa Sp. z o.o. 43-378 Rybarzowice ul. Bielska 41, NIP: 5532259741. Moje dane osobowe przetwarzane są w celu rekrutacji przez Administratora. Wiem, że przysługują mi następujące prawa: prawo żądania dostępu do swoich danych, prawo do ich sprostowania, prawo do usunięcia danych, prawo do ograniczenia przetwarzania, prawo do wniesienia sprzeciwu oraz prawo do przenoszenia danych. Więcej informacji na temat przetwarzania danych osobowych, znajduje się w Polityce Prywatności Administratora.
  • Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Ultraeuropa Sp. z o.o. 43-378 Rybarzowice ul. Bielska 41, NIP: 5532259741 zawartych w załączonych dokumentach aplikacyjnych (w tym wizerunku), na potrzeby bieżącej rekrutacji. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdym czasie wycofana. Dodatkowo wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w załączonych dokumentach aplikacyjnych (w tym wizerunku), na potrzeby przyszłych rekrutacji przez okres 12 miesięcy. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdym czasie wycofana.
Dodana
Wygasa (za 1 miesiąc)