Ubezpieczenia Rankomat Sp. z o.o.

Młodszy Specjalista ds.HR

  • Bielsko-Biała, śląskie

Specjalista ds. HR

Umowa o pracę

Pełny etat

Młodszy specjalista (junior)

Praca hybrydowa

Rankomat.pl to największa w Polsce porównywarka internetowa, która od 16 lat pomaga Klientom porównać i kupić najlepsze ubezpieczenia samochodu, nieruchomości, podróży oraz na życie. Ponadto, dostarczamy naszym Klientom sprawdzoną wiedzę dotyczącą kredytów, pożyczek, kont bankowych i lokat.
Naszą misją jest: „Pomaganie w wygodnym zakupie najlepszych produktów i usług, tak aby klient czuł się bezpiecznie i był zadowolony z dokonanego wyboru”.
W naszych działaniach kierujemy się wartościami firmy, czyli troską o klienta, współpracą, pasją i odpowiedzialnością.

Obecnie poszukujemy osoby na stanowisko: Młodszego specjalisty ds. HR

Zakres obowiązków

  • Prowadzenie i aktualizowanie akt osobowych i dokumentacji pracowniczej;
  • Obsługa kadrowa pracowników i zleceniobiorców (przygotowywanie umów, aneksów, świadectw pracy itp.);
  • Nadzór nad obiegiem dokumentów personalnych;
  • Prowadzenie onboardingu i offboardingu pracowników;
  • Obsługa benefitów oferowanych przez pracodawcę;
  • Wprowadzanie danych do systemu kadrowo-płacowego.

Wymagania

  • Posiadasz min. roczne doświadczenie w pracy związanej z administracją kadrową;
  • Znasz aktualne przepisy prawa pracy;
  • Potrafisz współpracować w zespole oraz dobrze zarządzasz priorytetami;
  • Jesteś dokładny, skrupulatny, umiesz organizować czas pracy oraz pracować pod presją czasu;
  • Bardzo dobrze znasz pakiet MS Office;
  • Posiadasz znajomość obsługi programu kadrowo-płacowego (R2Płatnik mile widziane).

Oferujemy

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę;
  • Jasny podział obowiązków oraz wsparcie zespołu;
  • Dostęp do prywatnej opieki medycznej, pakietu sportowego (współfinansowane przez pracodawcę);
  • Możliwość przystąpienia do grupowego ubezpieczenia na życie;
  • Praca hybrydowa (2 dni w tygodniu praca stacjonarna);
  • Bezpłatny parking dla pracowników pod biurem w dobrze skomunikowanej lokalizacji;
  • Dostęp do niezbędnych szkoleń, możliwość rozwoju w międzynarodowym środowisku;
  • Krótszy czas pracy w piątki.
  • Klauzula informacyjna: Administratorem Pani/Pana danych osobowych w zakresie prowadzonej rekrutacji jest Ubezpieczenia Rankomat Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie (01-141), ul. Wolska 88 – dalej „Administrator”. 1. Pani/Pana dane osobowe w zakresie wymienionym w art. art. 221 § 1 kodeksu pracy będą przetwarzane w celu: realizacji procesu rekrutacji (podstawa prawna: 221 § 1 kodeksu pracy w zw. z art. 6 ust. 1 lit. c. Rozporządzenia z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych – dalej „Rozporządzenie”) w ramach realizacji obowiązku prawnego ciążącego na Administratorze danych. Podanie danych w tym zakresie jest dobrowolne, ale konieczne dla wzięcia udziału w rekrutacji. 2. Pani/Pana dane osobowe w zakresie wizerunku będą przetwarzane jeżeli wyrazi Pani/Pan na to dobrowolną zgodę. Za wyrażenie zgody uznaje się przesłanie dokumentu rekrutacyjnego (w postaci CV) wraz ze zdjęciem (podstawa prawna: 221 § 1 kodeksu pracy w zw. z art. 6 ust. 1 lit. a Rozporządzenia). 3. Podanie danych i wyrażenie zgody na przetwarzanie wizerunku jest dobrowolne i nie wpływa na możliwość udziału w rekrutacji (nie będzie podstawą niekorzystnego traktowania kandydata i nie będzie stanowiło przyczyny uzasadniającej odmowę zatrudnienia). 4. Zgoda, o której w pkt. 3 może zostać cofnięta w każdej chwili bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem. 5. Dane osobowe zbierane w celu realizacji procesu rekrutacji będą przetwarzane przez okres 3 miesięcy. W razie cofnięcia zgody na wykorzystanie wizerunku dane te zostaną niezwłocznie usunięte. 6. Przewidywane kategorie odbiorców danych:, pracownicy działu HR oraz kadra kierownicza decydująca o zatrudnieniu. Dane osobowe nie będą przekazywane do państwa trzeciego. 7. Przysługuje Pani/Panu prawo do żądania od Administratora dostępu do danych osobowych dotyczących swojej osoby, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo sprzeciwu oraz prawo do przenoszenia danych. Przysługuje Pani/Panu także prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego (Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych albo Generalnego Inspektora Ochrony Danych Osobowych). 8. Administrator wyznaczył Inspektora ochrony danych, który jest upoważniony do działania we wszystkich sprawach dotyczących przetwarzania Pani/Pana danych osobowych oraz korzystania z praw związanych z przetwarzaniem danych, umożliwiając z nim kontakt według następujących danych kontaktowych: 1) iod@rankomat.pl, lub 2) Rankomat ul. Wolska 88, 01-141 Warszawa
  • Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Ubezpieczenia Rankomat Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie 01-141 Warszawa ul. Wolska 88, NIP: 1132887302 zawartych w załączonych dokumentach aplikacyjnych (w tym wizerunku), na potrzeby bieżącej rekrutacji. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdym czasie wycofana. Dodatkowo wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w załączonych dokumentach aplikacyjnych (w tym wizerunku), na potrzeby przyszłych rekrutacji przez okres 12 miesięcy. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdym czasie wycofana.
Dodana
Wygasa (za 28 dni)