Płatny staż dla osoby z orzeczeniem

  • Staż/praktyka
    2 100-2 100 zł brutto / mies.
  • Warszawa, mazowieckie

Pracownik biurowy

Staż/praktyka

Pełny etat

Praktykant/stażysta

Praca stacjonarna

Fundacja Sustinae od 2012 r. działa na rzecz aktywizacji społecznej i zawodowej osób zagrożonych wykluczeniem społecznym. W ostatnich latach zrealizowaliśmy programy skierowane do zróżnicowanych grup odbiorców m.in. osób młodych do 29 r.ż., studentów i absolwentów z orzeczonym stopniem niepełnosprawności, osób pow. 50 r.ż. długotrwale bezrobotnych. Stale współpracujemy z pracodawcami, instytucjami oświatym oraz Miejskim Ośrodkiem Pomocy Społecznej w Krakowie.

Fundacja Sustinae zaprasza osoby z niepełnosprawnościami do udziału w projekcie współfinansowanym ze środków Państwowego Funduszu Rehabilitacji Osób Niepełnosprawnych – „pONownie aktywni. II edycja ” Program aktywizacji zawodowej osób z niepełnosprawnościami.

Zakres obowiązków

Zakres obowiązków jest zależny od dobranego miejsca stażu.

Miejsca realizacji stażu są wybierane na podstawie indywidualnych potrzeb i predyspozycji Uczestniczek oraz Uczestników projektu.

Wymagania

  • Aktualne orzeczenie o stopniu niepełnosprawności lub aktualny dokument równoważny,
  • Status na rynku pracy: osoby bezrobotnej, nieaktywnej zawodowo lub poszukującej pracy,
  • Utracenie zatrudnienia w wyniku pandemii COVID i/lub kryzysu gospodarczego po 20.03.2020 r.,
  • Min. średnie wykształcenie,
  • Wiek aktywności zawodowej,
  • Wysoka motywacja do rozwoju zawodowego.

Oferujemy

  • Szkolenie zawodowe zmierzające do podniesienia, uzupełnienia lub zmiany kompetencji zawodowych (wraz ze stypendium szkoleniowym),
  • Płatny 3-miesięczny staż zawodowy,
  • Diagnoza sytuacji zawodowej,
  • Wsparcie asystenta rynku pracy,
  • Poradnictwo specjalistyczne.

Zapraszamy do kontaktu:

  • Tel. 692 957 833
  • Poprzez aplikację na ogłoszenie.

%MCEPASTEBIN%

  • W związku z przesłaniem nam danych osobowych w celach rekrutacyjnych informujemy, że:

    1) Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest Fundacja Sustinae z siedzibą przy ul. Szlak 65, 31-153 Kraków, wpisana do rejestru przedsiębiorców KRS pod nr 0000426103, NIP: 6762457416, REGON: 122610942
    2) Dane osobowe będą przetwarzane wyłącznie w celach rekrutacyjnych i będą przechowywane do czasu otrzymania żądania ich usunięcia.
    3) Dane osobowe mogą być przekazane do podmiotów zewnętrznych świadczących Administratorowi usługi kadrowe i rachunkowe a także organizatorom projektów w których uczestniczy administrator oraz podmiotom na rzecz których administrator świadczy usługi w ramach projektów.
    4) Ma Pani/Pan prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania a także prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, a także prawo do przenoszenia danych. Skorzystanie z uprawnień przysługujących w stosunku do Administratora może zostać wykonane poprzez złożenie odpowiedniego na adres Administratora. Ponadto, w uzasadnionych przypadkach przysługuje Pani/Panu prawo do wniesienia skargi do organu nadzorczego.

Dodana
Wygasa (za 29 dni)