Pracownicy Budowlani Sp. z o.o.

Pracownik biurowy z niemieckim, branża OZE, fotowoltaika

  • Niemcy zagranica

Pracownik biurowy

Umowa o pracę

Pełny etat

Asystent/sekretarz

Praca stacjonarna

Rekrutacja zdalna

Pracodawca nie wymaga CV

Praca od zaraz

BERKER DOMINIS Sp. z o.o. to właściciel marki PracownicyBudowlani.pl. Jesteśmy firmą, która od 20 lat zajmuje się marketingiem personalnym i rekrutacją pracowników. Od 8 lat skupiamy się wyłącznie na branży budowlanej, a dzięki swojemu doświadczeniu skutecznie wspieramy firmy budowlane w prowadzonych rekrutacjach. W ciągu ostatnich 4 lat pomogliśmy 2247 osobom znaleźć pracę u naszych Klientów. Z nami branża budowlana stoi przed Tobą otworem.

Nr wpisu do rejestru 13 471

Zakres obowiązków

Niemiecka firma działająca na rynku niemieckim, zajmująca się montażem i podłączeniem paneli fotowoltaicznych na obiektach mieszkaniowych i przemysłowych poszukuje pracowników na stanowisko:

Asystent, pracownik biurowy

Szukamy asystenta/ki z j.niemieckim – warunek konieczny, branża OZE, fotowoltaika.

Praca może być jak stacjonarna tak i home-office (zdalna).

Szukamy osobę mówiącą po niemiecku, która zna się na branży fotowoltaicznej.

Lokalizacja: Niemcy: Berlin.

Zatrudnienie na niemieckiej umowie o pracę lub B2B.

Proponowana stawka: wszystko zależy od poziomu i stażu doświadczenia. Najlepiej umówić się na rozmowę z szefem i wynegocjować ????

Na czym polega praca:

~ Koordynacja pracy zespołu, kompletowanie dokumentacji PV do zgłoszeń instalacji do operatorów sieci, wszechstronne działanie operacyjne w firmie PV, współpraca z pracownikami i podwykonawcami, a także zleceniodawcami.

Wymagania

Jakie wymaganie firmy:

~ Doświadczenie w branży fotowoltaicznej (OZE, PV),

~ Komunikatywna znajomość języka niemieckiego,

~ Gotowość do wyjazdów w razie potrzeby.

Oferujemy

Propozycja od nas:

~ Współpracę w stabilnej niemieckiej firmie opartą na długoterminową współpracę,

~ Elastyczny grafik pracy – może być praca zdalnie.

Dodatkowa ważna informacja:
Kierownik jest otwarty na rózne propozycję, najważniejsze jest niemiecki i wiedza branży fotowoltaicznej.

Napisz wiadomość w formie SMS pod nr 502 267 530 lub 533 026 236

lub WhatsApp/Viber 502 267 530, odpowiemy na pytania.

Treść „ home-office Niemcy”

Pracujemy do 16, po 16 TYLKO sms, nikt nie odbiera.

Dowiedz się więcej o pracodawcy
  • KRAZ 13 471
    Klikając w przycisk „Aplikuj” lub w inny sposób wysyłając zgłoszenie rekrutacyjne do BEREKER DOMINIS Sp. z o.o., zgadzasz się na przetwarzanie Twoich danych osobowych zawartych w zgłoszeniu rekrutacyjnym w celu prowadzenia rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu. Jeżeli nie chcesz, abyśmy przetwarzali dodatkowe dane o Tobie, nie umieszczaj ich w swoich dokumentach.
Dodana
Wygasa (za 1 miesiąc)