DAMBAT Jastrzębski S.K.A.

Specjalista ds. sprzedaży pomp wodnych

  • Umowa o pracę
    6 850-7 500 zł brutto / mies.
  • Adamów, mazowieckie pow. grodziski

Specjalista ds. sprzedaży

Umowa o pracę

Pełny etat

Specjalista (mid/regular)

Kogo szukamy:

Osób, którym nie obce są parametry podnoszenia i wydajności pomp. Potrafią doradzić klientowi jaką pompę dobrać do studni, a jaką do obiegu w instalacji domowej. Szukamy osób z naszej branży, które wniosą nową jakość i swoje doświadczenie do naszej firmy.

Magazyn i biura znajdują się przy samym zjeździe z Węzła Grodzisk Mazowiecki (Adamów), 30 km od Warszawy, bezpośredni parking, PRACA STACJONARNA

Zakres obowiązków

  • Przede wszystkim doradztwo techniczne
  • Dobór urządzeń i odpowiadanie na pytania klientów
  • Pomoc innym współpracownikom w kwestiach technicznych
  • Obsługa zamówień i klientów, składanych mailowo i telefonicznie
  • Przygotowywanie ofert i tworzenie zamówień
  • Współpraca ze wszystkimi działami firmy
  • Inne prace administracyjno-biurowe

Wymagania

  • Doświadczenie w branży pompowej - duża znajomość produktów
  • Doświadczenie w sprzedaży
  • Dobór urządzeń do indywidualnych potrzeb klienta
  • Umiejętności techniczne - zaznajomienie się ze specyfikacjami naszych urządzeń
  • Znajomość naszej oferty produktowej
  • Obsługa programu WF-MAG
  • Znajomość pakietów biurowych Office
  • Swoboda oraz komunikatywność w rozmowie z klientem
  • Otwartość i umiejętność pracy zarówno indywidualnej jak i w grupie
  • Systematyczność i dokładność

Oferujemy

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • Pracę jednozmianową (8-16)
  • Wolne weekendy
  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Pakiety medyczne
  • Pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku (25 LAT)
  • Bardzo dobry dojazd
  • Administratorem danych osobowych jest Dambat Jastrzębski S.K.A. 05-825 Grodzisk Mazowiecki Adamów 50, NIP: 5291844129. Moje dane osobowe przetwarzane są w celu rekrutacji przez Administratora. Wiem, że przysługują mi następujące prawa: prawo żądania dostępu do swoich danych, prawo do ich sprostowania, prawo do usunięcia danych, prawo do ograniczenia przetwarzania, prawo do wniesienia sprzeciwu oraz prawo do przenoszenia danych. Więcej informacji na temat przetwarzania danych osobowych, znajduje się w Polityce Prywatności Administratora.
  • Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez: Dambat Jastrzębski S.K.A. 05-825 Grodzisk Mazowiecki Adamów 50, NIP: 5291844129 zawartych w załączonych dokumentach aplikacyjnych (w tym wizerunku), na potrzeby bieżącej rekrutacji. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdym czasie wycofana. Dodatkowo wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w załączonych dokumentach aplikacyjnych (w tym wizerunku), na potrzeby przyszłych rekrutacji przez okres 12 miesięcy. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdym czasie wycofana.
Dodana
Wygasa (za 30 dni)