BPBP SA

Specjalista ds. controllingu inwestycji

  • Bielsko-Biała, śląskie

Analityk finansowy

Umowa o pracę

Pełny etat

Specjalista (mid/regular)

Praca stacjonarna

Praca od zaraz

Bielskie Przedsiębiorstwo Budownictwa Przemysłowego Spółka Akcyjna ma 70-letnią tradycję, a od przeszło ćwierćwiecza z powodzeniem znajduje się w nowych realiach rynkowych kraju po okresie transformacji, poszerzając listę ciekawych realizacji z zakresu budownictwa przemysłowego, infrastruktury, ogólnego i mieszkaniowego.

Zakres obowiązków

  • Monitorowanie przebiegu realizacji kontraktów od strony ekonomiczno-finansowej,
  • Porównywanie kosztów rzeczywistych z planowanymi
  • Planowanie i współprowadzenie spotkań z kierownictwami budów dotyczących budżetowania i zaawansowania kosztowego poszczególnych kontraktów,
  • Uczestniczenie w procesie budżetowania i prognozowania,
  • Dostarczanie wiarygodnych informacji, niezbędnych do podejmowania decyzji strategicznych dla spółki
  • Zapewnienie poprawności i spójności danych finansowych, w tym weryfikacja poprawności dekretacji faktur kosztowych oraz poprawnej analityki na kontach księgowych,
  • Przygotowywanie zestawień, raportów i analiz na potrzeby Zarządu
  • Współuczestnictwo w tworzeniu narzędzi oraz procedur kontrolingowych,
  • Bieżąca współpraca z działem księgowości, Zarządem oraz innymi działami wg potrzeb.

Wymagania

  • Wykształcenie wyższe (ekonomiczne),
  • Doświadczenie na podobnym stanowisku (preferowane w firmie budowlanej),
  • Bardzo dobra znajomość zagadnień z zakresu finansów przedsiębiorstw oraz rachunkowości,
  • Biegła obsługa komputera, w tym bardzo dobra znajomość MS Excel (warunek konieczny),
  • Rzetelność, poczucie odpowiedzialności, umiejętność jednoczesnej pracy nad wieloma zadaniami i dobra organizacja pracy,
  • Umiejętności logicznego myślenia, wyciągania wniosków i formułowania zaleceń,
  • Umiejętność pracy w zespole,
  • Umiejętność pracy pod presją czasu
  • Umiejętność przekładania zagadnień technicznych na aspekty finansowe

Oferujemy

  • stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę w pełnym wymiarze czasu pracy,
  • możliwość zdobywania doświadczenia w renomowanej firmie budowlanej,
  • pracę w młodym, zgranym, dynamicznym zespole,
  • pakiet benefitów pozapłacowych – m.in. Prywatna opieka,
  • pakiet socjalny (m.in. Wczasy pod gruszą, bony świąteczne, itp.),
  • możliwość skorzystania z ośrodka wczasowego,
  • możliwość przystąpienia do ubezpieczenia grupowego,
  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Dodatki świąteczne
  • Karta MultiSport
  • Pakiet socjalny
  • Prywatna opieka medyczna
  • Przyjazna atmosfera
  • Stabilne warunki zatrudnienia
  • Szkolenie stanowiskowe
  • Ubezpieczenie grupowe
Dowiedz się więcej o pracodawcy
  • Administratorem danych osobowych jest Bielskie Przedsiębiorstwo Budownictwa Przemysłowego S.A. 43-300 Bielsko-Biała Boruty Spiechowicza 27, NIP: 547-016-88-63. Moje dane osobowe przetwarzane są w celu rekrutacji przez Administratora. Wiem, że przysługują mi następujące prawa: prawo żądania dostępu do swoich danych, prawo do ich sprostowania, prawo do usunięcia danych, prawo do ograniczenia przetwarzania, prawo do wniesienia sprzeciwu oraz prawo do przenoszenia danych. Więcej informacji na temat przetwarzania danych osobowych, znajduje się w Polityce Prywatności Administratora.
  • Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez:Bielskie Przedsiębiorstwo Budownictwa Przemysłowego S.A. ,ul.. Boruty-Spiechowicza 27 , 43-300 Bielsko-Biała, NIP: 547-016-88-63zawartych w załączonych dokumentach aplikacyjnych (w tym wizerunku), na potrzeby bieżącej rekrutacji. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdym czasie wycofana.Dodatkowo wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w załączonych dokumentach aplikacyjnych (w tym wizerunku), na potrzeby przyszłych rekrutacji przez okres 12 miesięcy. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdym czasie wycofana.
Dodana
Wygasa (za 30 dni)