ŚRÓDMIEJSKA SPÓŁDZIELNIA MIESZKANIOWA W BIELSKU-BIAŁEJ

Pracownik działu techniczno-inwestycyjnego

  • Bielsko-Biała, śląskie

Inżynier budowy

Umowa o pracę

Pełny etat

Specjalista (mid/regular)

Praca stacjonarna

w Bielsku-Białej ogłasza nabór na stanowisko

Zakres obowiązków

  • nadzór nad stanem technicznym budynków,

  • zlecanie robót i nadzór nad ich wykonaniem,

  • okresowe przeglądy budynków,

  • prowadzenie dokumentacji technicznej,

  • udział w komisjach mieszkaniowych (ustalanie przyczyn awarii itp.),

  • korespondencja z mieszkańcami.

Wymagania

  • wykształcenie: wyższe, średnie techniczne - budowlane,

  • aktualne uprawnienia budowlane - zgodnie z ustawą Prawo budowlane,

  • doświadczenie w pracy o podobnym charakterze,

  • znajomość obsługi komputera w zakresie pakietu MS Office, w szczególności: EXCEL i WORD,

  • umiejętność efektywnego wykorzystania internetu,

  • samodzielność, odpowiedzialność, kreatywność,

  • umiejętności interpersonalne w kontaktach z pracownikami, mieszkańcami i wykonawcami robót,

  • bardzo dobra organizacja pracy w biurze i w terenie,

  • prawo jazdy kat. B, posiadanie własnego samochodu osobowego.

Oferujemy

  • stabilną pracę,
  • możliwość stałego zatrudnienia po okresie próbnym,
  • pełny wymiar czasu pracy.

    Sposób aplikacji:

    Prosimy o przesłanie CV mailowo: oferta „Pracownik działu techniczno-inwestycyjnego” - należy kliknąć w przycisk „Aplikuj”.

    Dodatkowo prosimy o dopisanie klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą o ochronie danych osobowych - tekst jednolity: Dziennik Ustaw 2018 poz. 1000).

  • Administratorem danych osobowych jest ŚRÓDMIEJSKA SPÓŁDZIELNIA MIESZKANIOWA 43-300 Bielsko-Biała ul. Leszczyńska 13, NIP: 5470171693. Moje dane osobowe przetwarzane są w celu rekrutacji przez Administratora. Wiem, że przysługują mi następujące prawa: prawo żądania dostępu do swoich danych, prawo do ich sprostowania, prawo do usunięcia danych, prawo do ograniczenia przetwarzania, prawo do wniesienia sprzeciwu oraz prawo do przenoszenia danych. Więcej informacji na temat przetwarzania danych osobowych, znajduje się w Polityce Prywatności Administratora.
  • Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą o ochronie danych osobowych - tekst jednolity: Dziennik Ustaw 2018 poz. 1000).
Dodana
Wygasa (za 30 dni)